For Honor dostane nový obsah

Nový multiplayerový mod i další frakce. Na to všechno se můžeme těšit už v následující sezóně, která odstartuje v říjnu!

For Honor

For Honor FOTO: Ubisoft Entertainment

Už od spuštění hry v minulém roce dostal For Honor spoustu nových hrdinů rozšiřující tři hlavní frakce - Rytíře, Samuraje a Vikingy. Na konferenci Ubisoftu jsme se ale dozvěděli, že se mezi tuto svatou trojici brzy vklíní nová. Tím šťastlivcem bude čínská bojová jednotka Wu Lin, na kterou se můžeme těšit už v říjnu, kdy startuje nová sezóna.

Ze začátku se bude skládat ze čtyřech hrdinů, Ubisoft ale zatím oznámil jen dvě. První je Tiandi, bojovník se zahnutou čepelí, jenž bude vhodný hlavně pro začátečníky. Zato Shaolin bude určen spíše pro zkušenější hráče. Jeho zbraní bude dřevěná hůl, s níž dokáže perfektně parírovat a rychle oplácet soupeřovy útoky.

Spolu s novými postavami ale přibude do hry i nový herní mod. Ten ponese název Breach a bude určen pro osm hráčů, po čtyřech na každé straně. Hlavním úkolem bude ubránít, respektive dobýt hrad a zabít krále, který je schovaný na nádvoří. A aby to nebyla jen bohapustá zákopová válka osmi lidí, přiloží ruku k dílu i umělá inteligence, kterou budou moct hráči ovládat za pomoci příkazů.

Už teď je jasné, že nepůjde o žádné troškaření. Jeden zápas je prý o dvacet až třicet minut delší než klasické šarvátky. A není divu. Proces dobývání se skládá ze třech fází. Nejprve musí útočníci prorazit bránu za pomoci beranidla, které musí bránit svým vlastním tělem, aby obléhání neskončilo už na začátku. Jakmile brána padne, mohou se všichni vrhnout na krále. Pokud jej zabijí, aniž by při tom všichni přišli o život, vítězí.

zdroj: YouTube

Na druhou stranu obránci se o své životy strachovat nemusí. Pokud zemřou, po několika sekundách se opět respawnou a mohou pokračovat dál v boji. Zápas pro ně končí až ve chvíli, až když se jim podaří ubránit krále, nebo dokud jej soupeři nezabijí. Bude to ale obtížná cesta, protože obránci mohou použít řadu zbraní od artilerie až po kotle se žhavou lávou.

Pokud jste For Honor ještě nezkoušeli, můžete si jej zahrát úplně zdarma. Od včerejška až do příštího týdne je totiž dostupná Starter edice, která vám dá přístup do ke všem multiplayerovým modům i příběhu. 

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: For Honor dostane nový obsah

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.