Ubisoft zlevňuje a rozdává hru zdarma

Během E3 máte jedinečnou příležitost, jak ušetřit na hrách od Ubisoftu, a dokonce si zahrát i zadarmo.

Assassin's Creed: Origins

Assassin's Creed: Origins FOTO: Assassinscreed.ubisoft.com

Konference Ubisoftu byla velkolepá. Francouzský gigant ukázal hned několik vlajkových titulů, jako například Assassin's Creed Oddysey či The Division 2. A zároveň s touto událostí spustil slevy na UPLAY, kde nyní můžeme pořídit hry až s 80% slevou!

Ve slevách nalezneme i zánovní tituly, které vyšly teprve nedávno. Za polovinu ceny, tedy za necelých 800 korun, můžete pořídit Assassin's Creed Origins, za lidové tři stovky první The Division, pět set korun dáte za Ghost Recon Wildlands či Far Cry 4. Pokud máte v peněžence 250 korun, zahrajete si například standardní verzi Steep, Might & Magic Heroes VII či starší díly Assassin's Creed.

Teď se ale pojďme podívat na to, proč jste nejspíše na tento článek klikli - hru zdarma. Tou je Starter edice For Honor, s níž získáte přístup k příběhu, všem multiplayerovým modům a třem hrdinům. Cesta k další postavě ale bude mnohem trnitější než ve Standardní edici. K odemknutí budete potřebovat 8000 oceli, což je opravdu hodně. Pokud vás tedy hra zaujme, doporučujeme vám pořídit si plnou verzi. Tu nyní koupíte za krásné čtyři stovky.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Ubisoft zlevňuje a rozdává hru zdarma

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.