Rozhodnutí v The Division 2 opravdu pocítíme

Tvůrci The Division se poučili ze svých chyb a ve dvojce nám naservírují plnohodnotný zážitek. A také DLC zdarma!

Tom Clancy's The Division

Tom Clancy's The Division FOTO: Ubisoft Entertainment

První The Division měl obrovský potenciál. Každý od něj očekával, že udělá díru do světa a připraví pevný stavební kámen pro další díly v sérii. Nestalo se. I když byl poměrně zábavný, nenabízel dostatek obsahu po dohrání a téměř žádné nové výzvy v PvP režimu. To všechno by se naštěstí mělo změnit.

Ale začněme pěkně popořadě a podívejme se na samotné zasazení. Hra nás vezme do postapokalyptického Washingtonu, který je rozdělen na několik částí. V té bezpečnější relativně spokojeně žijí lidí za silnou zdí, ten zbytek je pak prolezlý bandity a nebezpečnými lidmi. A proti nim budeme bojovat.

Naším úkolem totiž bude chránit občany Washingtonu, jejich obydlí a posléze se snažit celé město opět přebudovat. Než se nám to povede, budeme muset učinit desítky důležitých rozhodnutí, které se ve finále projeví v podobě světa.

Jakmile skončíme s hraním, nemusíme se bát, že v o 20% větším světě v porovnání s předešlým dílem nebudeme mít co dělat. Po dosažení maximální úrovně dostaneme do vínku kuši, odstřelovačku nebo granátomet. Výběr jedné z nich nám odemkne další vývojovou větev, kterou budeme moci dále vylepšovat. Jen tímto půjde utopit spoustu času.

zdroj: YouTube

A to budou k dispozici ještě raidy, které budeme moct hrát až se sedmi kamarády, a příběhová DLC. Ty budou během prvního roku zdarma, další už nejspíše budou placené. Tvůrci to sice ještě nepotvrdili, ale z jejich slov to v podstatě vyplynulo. Tvůrci totiž budou hru podporovat i několik let po vydání, takže budeme mít neustále co dělat. A to je podle nás správný krok.

Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Rozhodnutí v The Division 2 opravdu pocítíme

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Vampyr dostane vlastní televizní adaptaci

18.08.2018 17:57 Od vydání RPG hry Vampyr uběhly dva měsíce a už začínají prvotní přípravy na televizní adaptaci.

Rozhovor: Vyzpovídali jsme Pixel Reign, tvůrce obtížné plošinovky Robbie…

16.08.2018 21:03 Trojice zkušených vývojářů pracující na jejich prvotině Robbie Swifthand and the Orb of Mysteries…

Související:

Nejčtenější články

  1. Zábavnější a obsáhlejší než Origins: Takový bude nový Assassin's Creed Odyssey

  2. SOUTĚŽ: Vyhrajte pekelně těžkou plošinovku na Steam

  3. Nová krev pro Unreal Engine? Epic Games chce zdarma zaučovat vývojáře

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.