Rozhodnutí v The Division 2 opravdu pocítíme

Tvůrci The Division se poučili ze svých chyb a ve dvojce nám naservírují plnohodnotný zážitek. A také DLC zdarma!

Tom Clancy's The Division

Tom Clancy's The Division FOTO: Ubisoft Entertainment

První The Division měl obrovský potenciál. Každý od něj očekával, že udělá díru do světa a připraví pevný stavební kámen pro další díly v sérii. Nestalo se. I když byl poměrně zábavný, nenabízel dostatek obsahu po dohrání a téměř žádné nové výzvy v PvP režimu. To všechno by se naštěstí mělo změnit.

Ale začněme pěkně popořadě a podívejme se na samotné zasazení. Hra nás vezme do postapokalyptického Washingtonu, který je rozdělen na několik částí. V té bezpečnější relativně spokojeně žijí lidí za silnou zdí, ten zbytek je pak prolezlý bandity a nebezpečnými lidmi. A proti nim budeme bojovat.

Naším úkolem totiž bude chránit občany Washingtonu, jejich obydlí a posléze se snažit celé město opět přebudovat. Než se nám to povede, budeme muset učinit desítky důležitých rozhodnutí, které se ve finále projeví v podobě světa.

Jakmile skončíme s hraním, nemusíme se bát, že v o 20% větším světě v porovnání s předešlým dílem nebudeme mít co dělat. Po dosažení maximální úrovně dostaneme do vínku kuši, odstřelovačku nebo granátomet. Výběr jedné z nich nám odemkne další vývojovou větev, kterou budeme moci dále vylepšovat. Jen tímto půjde utopit spoustu času.

zdroj: YouTube

A to budou k dispozici ještě raidy, které budeme moct hrát až se sedmi kamarády, a příběhová DLC. Ty budou během prvního roku zdarma, další už nejspíše budou placené. Tvůrci to sice ještě nepotvrdili, ale z jejich slov to v podstatě vyplynulo. Tvůrci totiž budou hru podporovat i několik let po vydání, takže budeme mít neustále co dělat. A to je podle nás správný krok.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Rozhodnutí v The Division 2 opravdu pocítíme

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.