Milujete rychlou akci a kouzla? Stáhněte si Ziggurat, dokud je zdarma!

Čtyři roky stará akční hra je na krátkou dobu zdarma. Stáhněte si ji, dokud za ní nic nezaplatíte.

Ziggurat

Ziggurat FOTO: www.gog.com

Máte rádi rychlé souboje a prvky fantasy? Raději svého soupeře usmažíte dobře mířeným kouzlem, než parádní ránou mečem? Tak potum tu pro vás máme skvělý tip. Stáhněte si Ziggurat, který GOG.com nabízí po omezenou dobu zcela zdarma. Pokud si hru přidáte do své knihovničky, už vám zůstane napořád.

A o co vlastně jde? Ziggurat v sobě snoubí prvky akčních soubojů s RPG elementy. Hrát budeme za mága, který své nepřátele drtí řadou mocných kouzel. Jejich účinnost si samozřejmě můžete vylepšovat. To vše z pohledu první osoby.

Hra navíc obsahuje zajímavý prvek - permanentní smrt. Dávejte si tedy pozor, abyste nepřišli o všechny nasbírané zkušenosti a nabytý postup. Byla by to škoda...

Témata: Ziggurat | GAMIFIQUE.cz
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Milujete rychlou akci a kouzla? Stáhněte si Ziggurat, dokud je zdarma!

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.