Vyšel očekávaný update do GTA Online, který přidává loupeže

Konečně se hráči dočkali. Od dnešního dne můžou v GTA online loupit společně. Update se uvolňuje postupně, takže nepanikařte, pokud vám hra nenabízí aktualizaci, jistě se na vás dostane.

GTA Online

GTA Online FOTO: Rockstar Games

Již včera se několik lidí radovalo, protože dostali update předčasně. Nyní se k nim přidává zbytek, tedy kromě hráčů na PlayStation 3, kde se aktualizace z nějakého důvodu pozdržela a zatím není dostupná.

Pro konzole současné generace budete potřebovat celkově 4,5 GB místa, zatímco pro konzole předchozí pouze 1,5 GB volného místa, jak uvedl server vg247.com.

 

Loupit budete moct společně s dalšími třemi spoluhráči, a pokud se vám daný objekt podaří vyloupit, dostanete za splnění velkou odměnu.

Témata: GTA V | GTA Online
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Vyšel očekávaný update do GTA Online, který přidává loupeže

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.