Cyberpunk 2077 bude mix toho nejlepšího od CD Projektu

Čekali jsme dlouhých šest let, ale nakonec je to tu. CD Projekt RED nám konečně ukázal první záběry z Cyberpunk 2077!

Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077 FOTO: www.cyberpunk.net

CD Projekt se objevil na konferenci Microsoftu, kterou jako zlatý hřeb večera ukončila jejich připravovaná hra Cyberpunk 2077. Viděli jsme trailer, slyšeli pár slov od hlavního protagonisty a pak byl konec. Byla tedy vůbec tato ukázka vůbec přínosná? Rozhodně ano!

Viděli jsme, že RED engine dokáže doslova divy. Vždyť ty nádherné záběry, které jsme během převáděčky mohli vidět, jsou údajně vytvořeny výhradně v něm! První věc je tedy jistá - nový počin z dílny polských mistrů na RPG hry bude opravdu nádherný. Tedy pokud se nebude opakovat podobná situace jako u Zaklínače 3, kdy na E3 2013 CD Projekt RED doslova uhranul celý svět a potom přišel downgrade.

Dozvěděli jsme se i další informace o samotném městě, kde se bude titul odehrávat. Půjde o Night City, které bylo zvoleno nejhorším městem v celé Americe. To je prolezlé drogovými dealery, prostitutkami i roboty. A hlavně by mělo jít o obrovskou živoucí metropoli, protože na to ostatně CD Projekt před dvěma lety dostal grant od státu...

zdroj: YouTube

Už dříve tvůrci veřejnosti sdělili, že půjde o hru s "neviditelným multiplayerem." To bude pro studio, jenž zatím vyvíjelo jen čistě singleplayerové hry, docela výzva. Třetí Zaklínač se jim podařil, tak proč by to nemělo vyjít znovu?

A kdy že Cyberpunk 2077 vyjde? To je další zapeklitá otázka, na níž jsme stále nedostali odpověď. Z předešlých zpráv CD Projektu ale víme, že bychom se měli dočkat do roku 2021. Otázka je, jestli se ještě letos vůbec dočkáme nějakého přesnějšího data.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Cyberpunk 2077 bude mix toho nejlepšího od CD Projektu

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.