Nový DOOM bude plný obsahu. Čeká nás dvakrát více nepřátel!

Restart DOOMu od id Software byl fenomenální úspěch. Proto není divu, že se pracuje na dalším dílu.

DOOM Eternal

DOOM Eternal FOTO: YouTube Bethesda

Doom patří mezi největší legendy herního průmyslu. Jeho cesta začala už před neuvěřitelnými 25 lety a už tehdy dokázala uhranout celý svět. Poslední díly z minulého desetiletí ale moc velkou díru do světa neudělaly a tak to vypadalo, že věhlasná značka nadobro skončí. Jenže pak přišlo laso z Bethesdy, které nyní nese další ovoce.

Na konferenci Bethesdy nám byl představen další díl s přídomkem Eternal. A vypadá to, že navštívíme mnohem více lokací, než ve všech předešlých dílech dohromady. Střílet emzáky a příšery budeme nejen na Zemi a v pekle, ale také na Marsu. Všechny tyto lokace ale budou matadorům série dobře známé.

Zajímavá je také informace, že v novém DOOMu bude mnohem víc nepřátel než v tom předešlém. Vývojáři tvrdí, že se můžeme těšit až na dvojnásobnou nálož soupeřů. Jestli to bude znamenat větší herní rozlohu, nebo jen hustější koncentraci protivníků na mapách, ještě nevíme. Ale nejspíše se to dozvíme už v srpnu během Gamescomu, kde chce id Software ukázat nové záběry z hraní.

zdroj: YouTube Bethesda

Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Nový DOOM bude plný obsahu. Čeká nás dvakrát více nepřátel!

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Vampyr dostane vlastní televizní adaptaci

18.08.2018 17:57 Od vydání RPG hry Vampyr uběhly dva měsíce a už začínají prvotní přípravy na televizní adaptaci.

Rozhovor: Vyzpovídali jsme Pixel Reign, tvůrce obtížné plošinovky Robbie…

16.08.2018 21:03 Trojice zkušených vývojářů pracující na jejich prvotině Robbie Swifthand and the Orb of Mysteries…

Související:

Nejčtenější články

  1. Zábavnější a obsáhlejší než Origins: Takový bude nový Assassin's Creed Odyssey

  2. SOUTĚŽ: Vyhrajte pekelně těžkou plošinovku na Steam

  3. Nová krev pro Unreal Engine? Epic Games chce zdarma zaučovat vývojáře

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.