Klasika od tvůrců Dark Souls se dočká remasteru

Víte, že From Softare mají na triku krom Dark Souls, Demon Souls a Bloodborne ještě jednu zajímavou sérii? Pokud ne, tak už brzy budete mít možnost tento kousek vyzkoušet v modernější grafice.

Metal Wolf Chaos Remaster

Metal Wolf Chaos Remaster FOTO: Steam

Tvůrci legendární série Dark Souls na letošní E3 představili titul, který dál ponese odkaz jejich nejslavnější značky. Jmenuje se Sekiro: Shadows Die Twice. Kdo by ale čekal, že budou mít japonští vývojáři na tak velké akci hned dvě želízka v ohni?

Asi nikdo, ovšem o to příjemnější to bylo překvapení. Na konferenci Devolver Digital byl totiž fanouškům představen remaster staré klasiky Metal Wolf Chaos. Jde o hru z roku 2004, která vyšla exkluzivně na původní Xbox. A nemusíme se bát, původní mechaniky, které dělaly tenhle titul tak zábavným, zůstanou nedotčené.

Těšit se tedy můžeme na obří plechové stroje ve stylu Transformerů, které se budou mezi sebou mydlit hlava nehlava. Souboje budou doplněny řadou výbuchů a perfektním dabingem, jenž Metal Wolf Chaos posune na ještě vyšší úroveň.

zdroj: YouTube

Další změny jsou pak pro předělávky klasické. Nechybí rozlišení 1080p, podpora 4K a celkově širokoúhlého formátu (16:9), vybroušenější textury a vylepšené speciální efekty. To vše už letos počítačích, PlayStation4 a Xbox One. Cena zatím není známá.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Klasika od tvůrců Dark Souls se dočká remasteru

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.