The Elder Scrolls míří i na mobilní zařízení

Nejostřeji sledovanými tituly konference Bethesdy byly TES VI a Fallout 76. Nesmíme ale zapomenou ani na mobilní odnož Blades, která zatím vypadá velice zajímavě.

The Elder Scrolls: Blades

The Elder Scrolls: Blades FOTO: Wallpaper Abbys

Fanoušci The Elder Scrolls měli na letošní E3 doslova žně. Byl oznámen šestý díl z této série a tvůrci také ukázali i mobilní odnož s podtitulem Blades, která později zamíří i na počítače, konzole a bude hratelná i pro sety s virtuální realitou.

A o co tedy půjde? Jak naznačuje samotný název, budeme hrát za jednoho z elitních císařských vojáků, který se vrací do svého rodného města, které bylo srovnáno se zemí. Naším úkolem tedy bude ujmout se jeho přestavby.

Vypadá to, že na budovatelském systému začíná Bethesda ve svých RPG hrách doslova lpět. Fallout 76 má podobné prvky nabídnout a to samé nás čeká i tady. Tím ale samozřejmě nechceme říct, že by to bylo něco špatného. Už se těšíme na to, až si vybudujeme vlastní městečko a vyšperkujeme si ho podle svých představ.

zdroj: YouTube

A nesmíme zapomínat ani na soubojový systém. Budeme hrát ve first person modu a svoje nepřátele budeme zabíjet přejížděním prstem po obrazovce. Dá se očekávat, že na počítačích a konzolích bude soubojový systém značně upravený.

Pokud chcete být mezi prvními, co si tento kousek budou moct zahrát, klikněte na tento odkaz. Ten vás přesměruje na oficiální stránku Bethesdy, kde se budete moci přihlásit k předběžnému testování.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: The Elder Scrolls míří i na mobilní zařízení

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.