Bethesda oznámila The Elder Scrolls VI

Tak jsme se konečně dočkali! Co o této tajemné hře víme?

The Elder Scrolls VI

The Elder Scrolls VI FOTO: Bethesda Softworks

Po oznámení Fallout 76 už málokdo doufal, že by se na letošní E3 mohl objevit i nový The Elder Scrolls. Bethesda ale nakonec překvapila a v zavěru celé konference nám ukázala 30 sekundový trailer, který oznámil práce na novém pokračování z této populární série. Co jsme z něho dokázali vyčíst?

Ruku na srdce - moc ne. Velkou část z celého videa ukouslo samotné logo Bethesdy a záběr na samotné hory trval jen několik sekund. Ale těch pár sekund nás opravdu uchvátilo.

Vypadá to totiž, že grafika bude na špičkové úrovni. Sami se podívejte na ten rozhled, kvalitu textur a modelů. Je to prostě nádhera. A pokud se nejdená o CGI, což je velice pravděpodobné, můžeme se těšit na opravdu skvělý vizuální zážitek. Možná dokonce pro novou generaci konzolí, protože o platformách během oznámení nepadlo jediné slovo.

TES VI (0:36) | zdroj: YouTube

Nahrává tomu i fakt, že šestý díl populární RPG série dorazí až po nově oznámeném Starfieldu. Není ani jistě, jestli se na něm vůbec naplno pracuje. Podle popisku je The Elder Scrolls VI teprve v pre-developement fázi, což znamená jediné - počkáme, a to hodně dlouho.

I přesto máme z oznámení dalšího pokračování velkou radost a jsme zvědaví, co nám přinesou další roky. Jak jste s oznámením spokojeni vy?

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Bethesda oznámila The Elder Scrolls VI

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.