V novém Halo se pokusíme zachránit svět. I na PC

Halo dlouho patřilo mezi nejlepší exkluzivity, které mohl Xbox nabídnout. To už dávno neplatí. Nový díl totiž zamíří i na PC.

Halo Infinite

Halo Infinite FOTO: Techraptor.net

Kde kdo by čekal, že letos bude Microsoft mnohem více tlačit na exkluzivní tituly. To se také stalo. Phil Spencer společně s dalšími hosty předvedli fanouškům hned 15 exluzivit, ale titul, který by mizi nimi každý hledal, tu nenajdeme. Halo totiž zamíří i na PC.

Halo Infinite, jak zní celý název tohoto titulu, opět bude sledovat děj Master Chiefa. O příběhu vůbec nic nevíme, pro tuto chvíli nám tedy musí stačit neustále omýlané heslo, že půjde o to nejlepší dobrodružství v celé sérii. Také aby ne, když se vydáme zachránit svět.

Poslední, co vám o tomto kousku řekneme, je fakt, že jej vývojáři vytváří v enginu SlipSpace Engine. Uvídíme, jaký vliv bude mít na celkovou kvalitu titulu, jeho hratelnost a hlavně grafiku. To ale ukáže až čas.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: V novém Halo se pokusíme zachránit svět. I na PC

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Metro 4 je ve vývoji. Scénář píše opět Dmitry Glukhovsky

16.08.2019 19:00 Metro Exodus už je venku více než půl roku, bylo tedy jasné, že dříve nebo později se první…

Mrazivý horor ve 4K: Podívejte se na nový trailer k Blair Witch

14.08.2019 20:53 Vydání Blair Witch se nezadržitelně blíží, počet videí a trailerů tedy bude sílit. A jednoho z nich…

Související:

Nejčtenější články

  1. Mrazivý horor ve 4K: Podívejte se na nový trailer k Blair Witch

  2. Metro 4 je ve vývoji. Scénář píše opět Dmitry Glukhovsky

  3. THQ Nordic se dál rozrůstá. Skupuje tvůrce Darksiders III Gunfire Games

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.