V novém Halo se pokusíme zachránit svět. I na PC

Halo dlouho patřilo mezi nejlepší exkluzivity, které mohl Xbox nabídnout. To už dávno neplatí. Nový díl totiž zamíří i na PC.

Halo Infinite

Halo Infinite FOTO: Techraptor.net

Kde kdo by čekal, že letos bude Microsoft mnohem více tlačit na exkluzivní tituly. To se také stalo. Phil Spencer společně s dalšími hosty předvedli fanouškům hned 15 exluzivit, ale titul, který by mizi nimi každý hledal, tu nenajdeme. Halo totiž zamíří i na PC.

Halo Infinite, jak zní celý název tohoto titulu, opět bude sledovat děj Master Chiefa. O příběhu vůbec nic nevíme, pro tuto chvíli nám tedy musí stačit neustále omýlané heslo, že půjde o to nejlepší dobrodružství v celé sérii. Také aby ne, když se vydáme zachránit svět.

Poslední, co vám o tomto kousku řekneme, je fakt, že jej vývojáři vytváří v enginu SlipSpace Engine. Uvídíme, jaký vliv bude mít na celkovou kvalitu titulu, jeho hratelnost a hlavně grafiku. To ale ukáže až čas.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: V novém Halo se pokusíme zachránit svět. I na PC

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.