Dark Souls v kabátku samuraje? To je Sekiro

From Software přesedlali z Dark Souls na nový titul - Sekiro. Bude také pekelně těžký jako jejich nejznámější série?

Sekiro

Sekiro FOTO: Xbox YouTube

From Software udělali díru do světa obtížnou sérií Dark Souls, přidali k tomu Bloodborne a také Demon Souls. A nyní pracují na dalším titulu, jenž nese název Sekiro. O hře jsme se toho moc nedozvěděli, z traileru to ale vypadá, že půjde o podobnou výzvu jako v předchozích hrách. Ujistil nás o tom i hlas ve videu, který tvrdil, že smrt přijde velice rychle.

From Software musíme pochválit hlavně za perfektní zpracování bossů. To má ostatně toto studiu už v malíku a každá jejich hra se může někým zajímavým vytáhnout. Tady to vypadá zejména na příšery inspirované japonskou historií nebo na přerostlé samuraje. Z jedním z nich hlavní hrdina bojuje v ukázce.

A právě za samuraje si zahrajeme i my. Tedy alespoň za to, co z něho zbylo. Budeme ho vylepšovat k dokonalosti a hlavně se snažit přežít! To je ve hrách od From Software to nejdůležitější. Také se tak těšíte?

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Dark Souls v kabátku samuraje? To je Sekiro

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Streamování klasické konzole nenahradí. Tedy alespoň ne v následujících…

18.08.2019 17:33 Co si pro nás chystá Sony s novým PlayStationem, je stále ve hvězdách, nový Xbox ale pomalu dostává…

Metro 4 je ve vývoji. Scénář píše opět Dmitry Glukhovsky

16.08.2019 19:00 Metro Exodus už je venku více než půl roku, bylo tedy jasné, že dříve nebo později se první…

Související:

Nejčtenější články

  1. Mrazivý horor ve 4K: Podívejte se na nový trailer k Blair Witch

  2. Streamování klasické konzole nenahradí. Tedy alespoň ne v následujících letech

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.