Dark Souls v kabátku samuraje? To je Sekiro

From Software přesedlali z Dark Souls na nový titul - Sekiro. Bude také pekelně těžký jako jejich nejznámější série?

Sekiro

Sekiro FOTO: Xbox YouTube

From Software udělali díru do světa obtížnou sérií Dark Souls, přidali k tomu Bloodborne a také Demon Souls. A nyní pracují na dalším titulu, jenž nese název Sekiro. O hře jsme se toho moc nedozvěděli, z traileru to ale vypadá, že půjde o podobnou výzvu jako v předchozích hrách. Ujistil nás o tom i hlas ve videu, který tvrdil, že smrt přijde velice rychle.

From Software musíme pochválit hlavně za perfektní zpracování bossů. To má ostatně toto studiu už v malíku a každá jejich hra se může někým zajímavým vytáhnout. Tady to vypadá zejména na příšery inspirované japonskou historií nebo na přerostlé samuraje. Z jedním z nich hlavní hrdina bojuje v ukázce.

A právě za samuraje si zahrajeme i my. Tedy alespoň za to, co z něho zbylo. Budeme ho vylepšovat k dokonalosti a hlavně se snažit přežít! To je ve hrách od From Software to nejdůležitější. Také se tak těšíte?

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Dark Souls v kabátku samuraje? To je Sekiro

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.