Fallout 76 bude nejrozlehlejší v historii série

Bethesda překvapila všechny, když nedávno oznámila pokračování Falloutu s číslovkou 76. A na konferenci Microsoftu jsme se dozvěděli nové podrobnosti.

Fallout 76

Fallout 76 FOTO: HD Wallpapers

Spekulace se potvrdily. Fallout 76 se opravdu bude odehrávat spoustu let před posledním dílem. To je poměrně veliký skok, protože čtyřka nás zavedla o dvě stě let hlouběji do historie. Toto období nám ale dá úplně nové možnosti.

Jednou z nich bude i budovatelský systém, který sice tvůrci ještě oficiálně nepotvrdili, ale očekáváme, že se tak stane už za pár hodin na konferenci Bethesdy. V traileru jsme totiž mohli slyšet hrdinu, jak mluví o přebudování Vaultu 76 a samozřejmě celé Ameriky, která je po jaderném konfliktu naprosto zdevastovaná.

A co zasazení? Před oficiálním potvrzením se mluvilo o Washingtonu D.C. a Západní Virginii. Nakonec se ukázalo, že druhá možnost je ta pravdivá. Díky tomu budeme moci pobíhat po obrovském zdevastovaném světě, která má být údajně až 4x větší než ve Fallout 4.

Jsme zvědaví, jaké další novinky nám tvůrci za pár hodin naservírují. Hlavně doufáme, že se nepotvrdí spekulace o čistě multiplayerovém titulu a většímu důrazu na survival prvky.

Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Fallout 76 bude nejrozlehlejší v historii série

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Podmaňte si Ligu mistrů v příběhovém modu pro FIFA 19

21.08.2018 17:45 Příběh Alexe Huntera pokračuje v novém ročníku FIFY.

Farmaření jako žádné jiné! Jaké novinky přinese Farming Simulator 19?

21.08.2018 16:03 Nabídne nový ročník Farming Simulatoru konečně výraznější změny?

Související:

Nejčtenější články

  1. Zábavnější a obsáhlejší než Origins: Takový bude nový Assassin's Creed Odyssey

  2. Nová krev pro Unreal Engine? Epic Games chce zdarma zaučovat vývojáře

  3. Nový Dishonored jen tak nevyjde

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.