Microsoft vytáhne svoje trumfy. Bude mezi nimi Cyberpunk 2077?

Už dnes ve 21:30 začíná konference Microsoftu. Pojďme si říct, co na ni uvidíme!

Forza Motorsport 7

Forza Motorsport 7 FOTO: www.forzamotorsport.net

Xbox v posledních letech příliš nezazářil. Pro svoje fanoušky si Microsoft nepřichystal dostatek atraktivních exkluzivit a podepsalo se to i na prodejích samotné konzole. Zato Sony na tomto poli září. Podívejme se jen na letošní rok - God of War (hodnocení 94 procent na Metacritic), Detroit: Become Human (88 procent uživatelské skóre), Shadow of Collossus (91 procent na Metacritic)... To je hlavní důvod, proč PlayStation 4 tak převálcoval svého hlavního konkurenta. Změní se to?

Možná ano. Microsoft totiž slibuje, že tato konference bude opravdu pecka. Fanoušci Xboxu se tedy možná dočkají oznámení zajímavých exkluzivit, které na tuto platformu přilákají další hráče. A co by to mohlo být? Nejspíše uvidíme Forza Horizon 4 a Crackdown 3, který byl opět odložen. Možná se dočkáme i dalšího dílu ze série Halo či Gears of War.

Tradičně na pódiu uvidíme i hry z dílen ostatních studií. Představit by se měl Metro: Exodus a také Shadow of the Tomb Raider. Ostře sledované je také polské studio CD Projekt RED, které by letos mělo konečně ukázat Cyberpunk 2077, "nástupce" třetího Zaklínače.

Samotná konference začíná už ve 21:30. Sledovat ji můžete na oficiálních stránkách Xboxu.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Microsoft vytáhne svoje trumfy. Bude mezi nimi Cyberpunk 2077?

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.