Vyzkoušejte si Bloodborne v interaktivním traileru

Duchovní pokračování her jako Demon’s Soul nebo Dark Soul se již nezadržitelné blíží k vydání. Proto Sony začíná s mediální kampaní a hned na začátek ukázala velmi zajímavý interaktivní trailer, ve kterém si budete moct detailně prohlédnout Yharnam.

Bloodborne boss

Bloodborne boss FOTO: From Software

A to není vše, pokud se v traileru dostanete na úplný konec, tak se vám zobrazí speciální kód, kterým získáte tematické menu pro váš PlayStation 4. Pokud se ale nechcete z nějakého důvodu na trailer dívat, tak kód najdete níže. Kód je funkční pouze na evropských PSN účtech.

Bloodborne™ Nightmares Theme: PBGA-HJNC-LQ99

 

Pokud by vám trailer u nás na webu nefungoval, tak se můžete podívat přímo na oficiálních stránkách Bloodborne, ZDE.

Bloodborne v Evropě vychází již 25. března exkluzivně na konzoli PlayStation 4.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Vyzkoušejte si Bloodborne v interaktivním traileru

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.