Komunita Planetside 2 se připravuje na zlomení světového rekordu

Série Planetside je nejvíce proslavená svými megalomanskými bitvami, kdy se na bojišti setkávají stovky hráčů. V prvním díle dokonce chvíli drželi Guinnessův světový rekord za nejvíce hráčů v jedné FPS bitvě. Ten jim ale vzápětí „ukradla“ hra Man vs. Machine. Proto se hráči rozhodli zorganizovat novou, ještě větší bitvu a tentokrát již v mnohem hezčím Planetside 2.

PlanetSide 2

PlanetSide 2 FOTO: Sony Online Entertainment

Hráči z grupy PlanetsideBattles společně s vývojáři ze Sony Online Entertainment plánují již na 24. ledna obří bitvu, které se má zúčastnit i komisař z Guinessovy knihy rekordů.

Prozatím drží rekord hra s názvem Man vs. Machine, kde se v jedné velké aréně setkalo dohromady 999 hráčů. Komunita Planetside 2 chce tento rekord překonat zhruba o 200 lidí. Dohromady by se tedy měly proti sobě utkat dva týmy po 550 členech.

Celá akce bude streamovaná a určitě vzniknou i pěkná videa. Jak taková obří bitva vypadá, se můžete podívat níže na videu.

 

„Bude to ta největší organizovaná akce pro PlanetsideBattles, komunitu a hrou samotnou. Oznamujeme to takhle dopředu, abyste se mohli připravit. Nedokážeme to bez pomoci Sony Entertainment Online a hlavně bez vaší podpory,“ uvedl organizátor akce na redditu hry Planetside. 

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Komunita Planetside 2 se připravuje na zlomení světového rekordu

Vstupte do diskuze (1)

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.