Unikly první obrázky z Assassin's Creed Oddysey

Assassin's Creed Oddysey bude oficiálně představeno až zítra večer, ale už nyní se můžeme podívat na první obrázky ze hry.

Assassin's Creed Oddysey

Assassin's Creed Oddysey FOTO: www.gematsu.com

Ubisoft je tímto doslova proslulý. Ještě než něco oficiálně vypustí do světa, už je to dávno venku. Že by v týmu měli někoho, kdo to dělá naschvál? To si netroufáme tvrdit, ale za podobné úniky se určitě zlobit nebudeme. Zvlášť pokud budou na samotné konferenci doplněny o dostatek informací a záběrů z hraní. A to je u Assassin's Creed Oddysey opravdu reálné.

Pokud se totiž podíváme na uniklé obrázky, zjistíme, že nový díl, alespoň co se týče grafické stránky, příliš odlišný odlišný není. Na obrázcích můžeme vidět orla a takřka identické rozhraní s úkoly na levé straně a navigací uprostřed. Některé budovy jsou opět úplně stejné. To samé se dá říct i o lodích. Na ty je ostatně ve výběru obrázků kladen dost velký důraz.

To by mohlo značit jediné - spekulace, mluvící o návratu námořních bitev, jsou pravdivé. To dokládá i přiložená mapa, kde můžeme vidět hned několik ostrůvků rozesetých po celém moři, několik poloostrovů a značku lodi.

Jasně, námořní bitvy zní zajímavě, mnohem lepší je ale obrázek, na němž rozmlouvá hlavní postava s jistým Římanem. Ten de facto potvrzuje, že v Assassin's Creed Oddysey opravdu budou rozvětvené dialogy s možností volby. To by byl dost významný posun v sérii. Důležité ale je, jak se s touto novinkou tvůrci popasují. Pokud naše volby nebudou mít žádnou váhu a povedou nás k jednomu konci, je taková změna naprosto zbytečná.

Pakliže si chcete přečíst ještě více spekulací, mrkněte na náš poslední článek, kde jsme se věnovali Assassin's Creed Oddysey a jeho pěti sekundovému teaseru dopodrobna. Na potvrzení těchto spekulací si ale budeme muset počkat až do zítřka, kdy startuje konference Ubisoftu.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Unikly první obrázky z Assassin's Creed Oddysey

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.