Unikly první obrázky z Assassin's Creed Oddysey

Assassin's Creed Oddysey bude oficiálně představeno až zítra večer, ale už nyní se můžeme podívat na první obrázky ze hry.

Assassin's Creed Oddysey

Assassin's Creed Oddysey FOTO: www.gematsu.com

Ubisoft je tímto doslova proslulý. Ještě než něco oficiálně vypustí do světa, už je to dávno venku. Že by v týmu měli někoho, kdo to dělá naschvál? To si netroufáme tvrdit, ale za podobné úniky se určitě zlobit nebudeme. Zvlášť pokud budou na samotné konferenci doplněny o dostatek informací a záběrů z hraní. A to je u Assassin's Creed Oddysey opravdu reálné.

Pokud se totiž podíváme na uniklé obrázky, zjistíme, že nový díl, alespoň co se týče grafické stránky, příliš odlišný odlišný není. Na obrázcích můžeme vidět orla a takřka identické rozhraní s úkoly na levé straně a navigací uprostřed. Některé budovy jsou opět úplně stejné. To samé se dá říct i o lodích. Na ty je ostatně ve výběru obrázků kladen dost velký důraz.

To by mohlo značit jediné - spekulace, mluvící o návratu námořních bitev, jsou pravdivé. To dokládá i přiložená mapa, kde můžeme vidět hned několik ostrůvků rozesetých po celém moři, několik poloostrovů a značku lodi.

Jasně, námořní bitvy zní zajímavě, mnohem lepší je ale obrázek, na němž rozmlouvá hlavní postava s jistým Římanem. Ten de facto potvrzuje, že v Assassin's Creed Oddysey opravdu budou rozvětvené dialogy s možností volby. To by byl dost významný posun v sérii. Důležité ale je, jak se s touto novinkou tvůrci popasují. Pokud naše volby nebudou mít žádnou váhu a povedou nás k jednomu konci, je taková změna naprosto zbytečná.

Pakliže si chcete přečíst ještě více spekulací, mrkněte na náš poslední článek, kde jsme se věnovali Assassin's Creed Oddysey a jeho pěti sekundovému teaseru dopodrobna. Na potvrzení těchto spekulací si ale budeme muset počkat až do zítřka, kdy startuje konference Ubisoftu.

Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Unikly první obrázky z Assassin's Creed Oddysey

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Další obsah zdarma pro majitele Frostpunku

19.09.2018 20:14 Právě vyšlo nové DLC pro povedenou strategii Frostpunk.

Další hra ze světa Zaklínače už zná datum vydání

18.09.2018 18:18 Víme, kdy vyjde Thronebreaker: The Witcher Tales. A bude to dříve, než se čekalo!

Obrovské hřiště plné zábavy: Just Cause 4 představuje čtveřici biomů

16.09.2018 16:51 Tvůrci v novém videu podrobněji představují jednotlivé části světa, na které se v novém Just Cause…

Související:

Nejčtenější články

  1. Obrovské hřiště plné zábavy: Just Cause 4 představuje čtveřici biomů

  2. Další DLC pro The Elder Scrolls Online v novém videu

  3. Politický simulátor Democracy se vrací. Pracuje se na čtvrtém dílu

  4. Další obsah zdarma pro majitele Frostpunku

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.