Svět na prahu 3. světové války. Dokážete jí zabránit v nové špionážní hře?

Zraky celého herního světa byly včera upřeny zejména na EA Play. Souběžně ale probíhala další konference, kde byl představen i Phantom Doctrine.

Phantom Doctrine

Phantom Doctrine FOTO: Steam

Na konferenci zvané Indie Heaven se včera objevila hra, která potěší fanoušky tahových strategií a RPG. Její jméno je Phantom Doctrine a musíme říct, že z prvních záběrů nevypadá vůbec špatně.

Ve hře bychom se měli vydat do roku 1983. Tehdy byl svět na pokraji 3. světové války a intriky mezi západem a východem probíhali v zákulisí na plné obrátky. Do toho vstoupíme my, tajná organizace, která má za úkol zabránit válce.

V Phantom Doctrine se můžete těšit na propracovaný tahový soubojový systém. Tvůrci na Steamu slibují, že půjde o něco jedinečného. Budeme mít totiž téměř neomezenou svobodu pohybu a provádění rozličných akcí.

Potěší i dlouhá příběhová kampaň, která údajně zabere více než 40 hodin čistého času a bude napěchovaná památnými okamžiky světové historie i důležitými postavami. Kdo ale nechce válce zabránit sám, tak pro toho je tu i multiplayer. V něm se postavíte svému kamarádovi nebo náhodnému soupeři v bitvě jeden na jednoho.

Titul na konferenci sklidil veskrze pozitivní hodnocení. Jestli si to samé budou myslet i hráči, zjistíme už letos v létě.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Svět na prahu 3. světové války. Dokážete jí zabránit v nové špionážní hře?

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.