Svět na prahu 3. světové války. Dokážete jí zabránit v nové špionážní hře?

Zraky celého herního světa byly včera upřeny zejména na EA Play. Souběžně ale probíhala další konference, kde byl představen i Phantom Doctrine.

Phantom Doctrine

Phantom Doctrine FOTO: Steam

Na konferenci zvané Indie Heaven se včera objevila hra, která potěší fanoušky tahových strategií a RPG. Její jméno je Phantom Doctrine a musíme říct, že z prvních záběrů nevypadá vůbec špatně.

Ve hře bychom se měli vydat do roku 1983. Tehdy byl svět na pokraji 3. světové války a intriky mezi západem a východem probíhali v zákulisí na plné obrátky. Do toho vstoupíme my, tajná organizace, která má za úkol zabránit válce.

V Phantom Doctrine se můžete těšit na propracovaný tahový soubojový systém. Tvůrci na Steamu slibují, že půjde o něco jedinečného. Budeme mít totiž téměř neomezenou svobodu pohybu a provádění rozličných akcí.

Potěší i dlouhá příběhová kampaň, která údajně zabere více než 40 hodin čistého času a bude napěchovaná památnými okamžiky světové historie i důležitými postavami. Kdo ale nechce válce zabránit sám, tak pro toho je tu i multiplayer. V něm se postavíte svému kamarádovi nebo náhodnému soupeři v bitvě jeden na jednoho.

Titul na konferenci sklidil veskrze pozitivní hodnocení. Jestli si to samé budou myslet i hráči, zjistíme už letos v létě.

Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Svět na prahu 3. světové války. Dokážete jí zabránit v nové špionážní hře?

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Rozhovor: Vyzpovídali jsme Pixel Reign, tvůrce obtížné plošinovky Robbie…

16.08.2018 21:03 Trojice zkušených vývojářů pracující na jejich prvotině Robbie Swifthand and the Orb of Mysteries…

SOUTĚŽ: Vyhrajte pekelně těžkou plošinovku na Steam

15.08.2018 19:51 Chcete obohatit svoji knihovničku o další zajímavý kousek? Tak pro vás máme skvělou příležitost!

Související:

Nejčtenější články

  1. Rainbow Six Siege bude opět zdarma

  2. Záběry z DOOM Eternal konečně odhaleny! Jak hra vypadá?

  3. Příběhu není nikdy dost! DOOM Eternal dostane singleplayerové DLC

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.