FIFA 19 bude ještě realističtější. Pracovali na ni sami hráči

Na podzim nás tradičně čeká i nový díl virtuálního fotbalu. Co přinese nového?

FIFA 18

FIFA 18 FOTO: Origin

Přechod na Frostbite znamenal pro sérii FIFA obrovský posun kupředu. Od té doby ale značka stagnuje na místě a doplňuje se jen o několik nepodstatných novinek. To by se mohlo letos změnit.

Podle slov jejich tvůrců nás čeká hned několik zásadních novinek. První z nich je propracovanější hratelnost, která je ostatně poslední léta na dost vysoké úrovni. Jenže letos by mohla být ještě lepší, protože EA Sports spolupracovali se samotnými hráči a profesionály, aby nám mohli naservírovat ten nejlepší možný zážitek.

Další zásadní novinkou je i získání licence na Ligu mistrů UEFA, kterou do nedávna ještě pevně drželo v rukou Konami. PES tedy přichází o jedno z největších lákadel, díky němuž si dokázal udržet stabilní komunitu.

Jaké ale mají plány v EA Sports? Půjde o turnajový mod, jenž si můžeme prožít buďto jako klub, nebo jako jedinec. Liga mistrů totiž bude dostupná i v příběhové kampani, kde si opět zakopáme za Alexe Huntera.

A kdy že můžeme nový přírůstek do rodiny virtuálního fotbálku od EA očekávat? Datum vydání je stanoveno na 28. září letošního roku.

Témata: FIFA 19 | GAMIFIQUE.cz
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: FIFA 19 bude ještě realističtější. Pracovali na ni sami hráči

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Battle royale s nemrtvými si vyzkoušíme už brzy

20.08.2018 15:06 Tvůrci Dying Light chytají svůj vlastní battle royale, který bude dostupný už brzy.

Vampyr dostane vlastní televizní adaptaci

18.08.2018 17:57 Od vydání RPG hry Vampyr uběhly dva měsíce a už začínají prvotní přípravy na televizní adaptaci.

Související:

Nejčtenější články

  1. SOUTĚŽ: Vyhrajte pekelně těžkou plošinovku na Steam

  2. Nová krev pro Unreal Engine? Epic Games chce zdarma zaučovat vývojáře

  3. Super Meat Boy v moderní grafice? To je pekelně těžká plošinovka Robbie Swifthand and the Orb of Mysteries

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.