FIFA 19 bude ještě realističtější. Pracovali na ni sami hráči

Na podzim nás tradičně čeká i nový díl virtuálního fotbalu. Co přinese nového?

FIFA 18

FIFA 18 FOTO: Origin

Přechod na Frostbite znamenal pro sérii FIFA obrovský posun kupředu. Od té doby ale značka stagnuje na místě a doplňuje se jen o několik nepodstatných novinek. To by se mohlo letos změnit.

Podle slov jejich tvůrců nás čeká hned několik zásadních novinek. První z nich je propracovanější hratelnost, která je ostatně poslední léta na dost vysoké úrovni. Jenže letos by mohla být ještě lepší, protože EA Sports spolupracovali se samotnými hráči a profesionály, aby nám mohli naservírovat ten nejlepší možný zážitek.

Další zásadní novinkou je i získání licence na Ligu mistrů UEFA, kterou do nedávna ještě pevně drželo v rukou Konami. PES tedy přichází o jedno z největších lákadel, díky němuž si dokázal udržet stabilní komunitu.

Jaké ale mají plány v EA Sports? Půjde o turnajový mod, jenž si můžeme prožít buďto jako klub, nebo jako jedinec. Liga mistrů totiž bude dostupná i v příběhové kampani, kde si opět zakopáme za Alexe Huntera.

A kdy že můžeme nový přírůstek do rodiny virtuálního fotbálku od EA očekávat? Datum vydání je stanoveno na 28. září letošního roku.

Témata: FIFA 19 | GAMIFIQUE.cz
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: FIFA 19 bude ještě realističtější. Pracovali na ni sami hráči

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.