K poskytování služeb, cílení reklam a analýze návštěvnosti využíváme soubory cookie. Používáním webu s tímto vyjadřujete souhlas. Další informace

Nejnovější hry od EA získáte ještě levněji

Dnešní EA Play přineslo zajímavé oznámení, které potěší nejednoho hráče. Vznikne totiž platforma, kde získáme nejnovější hry za mnohem nižší cenu.

EA Access

EA Access FOTO: Real Game Media

Tato platforma ponese název Origin Access Premier a půjde v podstatě o prémiovou verzi stávajícího programu Origin Access. Do výběru budou zahrnuty všechny tituly, které už v samotném Origin Access jsou, a přidány budou i nové pecky.

A EA rozhodně nehodlá troškařit. Jako první bude dostupný Madden 19 a poté přibude i Anthem. Mezi vyvolené se dostane i Battlefield 5. Origin Access Premier při startu nabídne trojici her zdarma (Inside, Abzu, Batman), které si budeme moci vyzkoušet a poté připadně celou službu předplatit.

Electronic Arts taktéž poodhalili plány ohledně jejich vize budoucnosti hraní. Tu vidí v cloudu a streamování ze vzdálených strojů. To znamená, že nám bude stačit dostatečně silný internet a mašina, která dokáže zobrazit video v požadované kvalitě bez propadů FPS.

A že to tento monopol bere opravdu vážně naznačuje i fakt, že si kvůli tomuto nápadu najali vlastní studio, které se věnuje jen a pouze vývoji softwaru pro streamování. Podle slov kreativního ředitele EA už je program ve stádiu, kdy se dá stabilně používat, ale ještě není připraven pro masovou produkci.

Témata: EA Access | EA | GAMIFIQUE.cz
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Nejnovější hry od EA získáte ještě levněji

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

2. kolo Velké letní soutěže: Ve hře je plno zajímavých her!

17.07.2018 19:49 Zasoutěžte si s námi o zajímavé hry na Steam!

Fallout 76 a survival? „Jde o multiplayerovou hru!" tvrdí Todd Howard

17.07.2018 18:52 Bude to survival, nebude to survival? Todd Howard má jasnou odpověď.

Související:

Nejčtenější články

  1. Další Zaklínač na obzoru? Šéf CD Projektu to naznačil

  2. Valve zablokovalo otevírání beden v CS:GO v některých zemích

  3. Utečte z vězení a osvoboďte vězně! Recenze pro milovníky rychlosti a hádanek

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.