Stahujte FIFA 18 zcela zdarma!

Chcete se navnadit na nejlepší reprezentační fotbal? Tak potom pro vás máme super zprávu! Nejnovější FIFU si totiž můžete zahrát zcela zdarma.

FIFA 18

FIFA 18 FOTO: Origin

Začátek konference EA Play byl pro fanoušky fotbalu jako dělaný. Nejprve mohli na vlastní oči vidět trofej pro vítěze Ligy mistrů a následně se dočkali i novinek ohledně dalšího ročníku virtuálního fotbalu. Pokud si chcete o FIFA 19 něco přečíst, klikněte na tento odkaz.

Vraťme se ale zpět k aktuálnímu ročníku. Poslední měsíce totiž stále kroutí FIFA 18, která těsně před výslužbou nejspíše rozšíří početné řady Origin Access. Než se tomu tak stane, můžete si hru vyzkoušet zcela zdarma. A právě v ten pravý čas!

Nedávno totiž vyšla aktualizace, která do hry přidává mistrovství světa. Díky tomu si tak můžete zakopat za jednu z kvalifikovaných zemí, nebo si vybrat svou oblíbenou a protáhnout ji až k jedné z nejcennějších trofejí ve sportovním světě. To vše zdarma na všech dostupných platformách.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Stahujte FIFA 18 zcela zdarma!

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Nová platforma od Googlu přináší zajímavé novinky. Budoucnost je tak opět…

21.03.2019 18:15 Google Stadia přichází ruku v ruce s budoucností

Red Dead Redemption 2 v nové aktualizaci údajně zhoršil grafiku

19.03.2019 17:51 Jeden z adeptů na nejlepší hru minulého roku čelí obvinění z grafického downgradu.

Související:

Nejčtenější články

  1. Jak bude hraní vypadat za pár let?

  2. Nová platforma od Googlu přináší zajímavé novinky. Budoucnost je tak opět o něco blíže

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.