Battlefield 5 nabídne battle royale mod

Battlefield byl oznámen už před několika týdny, ale vývojáři byli na informace poměrně skoupí. Na EA Play nám ale ukázali několik zajímavých novinek.

Battlefield 5

Battlefield 5 FOTO: Origin

Ruku na srdce - kdo nikdy nevyzkoušel Fortnite nebo PUBG? Moc lidí se asi nenajde, protože tyto hry v poslední době patří mezi to nejhranější, co můžeme na trhu najít. I proto vznikla řada odnoží, které se pokouší přidat do žánru battle royal něco svého, ale zatím se jim moc nedaří. To by však chtěl prolomit nadcházející Battlefield 5.

Tvůrci totiž na konferenci EA play před chvílí oznámili, že mezi multiplayerové mody začlenili i battle royale. Podle jejich slov se má jednat o něco, co bude plné týmové spolupráce, bojové techniky, střílení a dalších prvků, které neodmyslitelně patří k sérii Battlefield.

Další zajímavou novinku, jež doslova rozbouřila celou halu, přidali členové DICE v průběhu. Podle nich neplánují žádná placená DLC a tolik nenáviděné lootboxy. Tomu potlesku se nedívíme, pokud si vzpomeneme na loňský podzim a aféru se Star Wars: Battlefront II...

Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Battlefield 5 nabídne battle royale mod

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Další obsah zdarma pro majitele Frostpunku

19.09.2018 20:14 Právě vyšlo nové DLC pro povedenou strategii Frostpunk.

Další hra ze světa Zaklínače už zná datum vydání

18.09.2018 18:18 Víme, kdy vyjde Thronebreaker: The Witcher Tales. A bude to dříve, než se čekalo!

Obrovské hřiště plné zábavy: Just Cause 4 představuje čtveřici biomů

16.09.2018 16:51 Tvůrci v novém videu podrobněji představují jednotlivé části světa, na které se v novém Just Cause…

Související:

Nejčtenější články

  1. Obrovské hřiště plné zábavy: Just Cause 4 představuje čtveřici biomů

  2. Další DLC pro The Elder Scrolls Online v novém videu

  3. Politický simulátor Democracy se vrací. Pracuje se na čtvrtém dílu

  4. Další obsah zdarma pro majitele Frostpunku

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.