Tvůrci Life is Strange se vrací ke kořenům. Oznámili novou adventuru

Není to ani týden od vydání hry Vampyr a tvůrci už představili další počin, s nímž se opět vrátí ke kořenům.

Twin Mirror

Twin Mirror FOTO: YouTube

Byl to blesk z čistého nebe, když mistři vyprávění příběhu a skvělých adventur oznámili akční RPG. To se ještě ani pořádně neohřálo na pultech obchodů a už jsme se dozvěděli o novém titulu, na němž má pařížské studio Dontnod pracovat.

Půjde o psychologický thriller Twin Mirror, v němž si zahrajeme za 33 letého Sama, jenž se vrací do svého rodného městečka v Západní Virginii, aby se zúčastnil pohřbu svého nejlepšího kamaráda. V hotelu se ale probouzí s krví potřísněným tričkem a bez vzpomínek na svou poslední noc. To samozřejmě nenechá jen tak a začne se pídit po tom, co se vlastně  stalo.

Vypadá to tedy, že se tvůrci pokusí využít zkušeností nabytých během prací na posledním projektu. Ostatně Vampyr měl podobné příběhové jádro jako Twin Mirror. V kůži oživlého Jonathana Reida jsme se snažili přijít na to, kdo z něj vlastně udělal upíra. Pokud tedy kvalitou příběhu navážou na jejich poslední kousek, rozhodně nepůjde o šlápnutí vedle.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Tvůrci Life is Strange se vrací ke kořenům. Oznámili novou adventuru

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.