Už dnes začíná E3. Na co se můžeme těšit?

E3 je pro všechny hráče doslova svátkem. Vývojáři nám ukážou nové hry, pokračování značek a poodhalí plány do budoucna. Nejinak tomu bude i letos. Na co se tedy můžeme těšit?

Battlefield 5

Battlefield 5 FOTO: Origin

Už dnes v 19:30 startuje první konference. Pořádá ji EA a ač není přímým účastníkem E3, je dlouhá léta považována za její pevnou součást. Během ní se můžeme těšit na tradiční tituly, které vychází pravidelně každý rok.

Electronics Arts ukáže FIFU 19, NHL 19, Madden 19 či NBA Live 19, nejspíše se dočkáme i informací ohledně dalších plánů se značkou Star Wars a pravděpodobně uvidíme Anthem. Ta loni poodhalila jen málo ze svého potenciálu. Letos už je tedy nejvyšší čas ukázat nějaké ty záběry z hraní a podrobněji popsat všechny herní mechaniky. Určitě se dozvíme víc i o nedávno oznámeném Battlefield 5.

A kdo ví, třeba EA překvapí a na podnose nám přinese i další RPG pecku. Tou by mohl být další díl Dragon Age, jehož poslední díl vyšel před dlouhými čtyřmi roky a od té doby marně čekáme. Ale známe EA, podle nich přece singleplayerové hry nepotřebujeme, že?

img-responsive

Battlefield 5 | foto: Origin

Přitom úspěch nedávno vydané kooperativní akce A Way Out ukazuje přesný opak. Parádní prodejní čísla byla podpořena nejen perfektními herními mechanikami, ale také skvělým příběhem. Rozhodně bychom se tedy nezlobili, kdyby EA oznámila další díl.

A co si myslíte vy? Dočkáme se pokračování některé ze známých sérií, nebo vydavatelský dům překvapí něčím jiným? Napište nám svůj názor do komentářů.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Už dnes začíná E3. Na co se můžeme těšit?

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.