Brutál! War Thunder přechází na jádro Dagor 5.0 s vylepšenou grafikou i zvukem

Gaijin Entertainment oznámilo premiéru aktualizace 1.77 bojové síťové hry War Thunder.

War Thunder

War Thunder FOTO: Gaijin Entertainment

Update Blížící se bouře aktualizuje hru na novější verzi jádra, čímž hra získá lepší vizuální a zvukové efekty nejen na počítači ale i při hraní na herní konzoli. Ve War Thunder jsou nyní také dostupné skoro dva tucty nových letadel a tanků, včetně strojů nové generace: M1 Abrams, Challenger 1, Leopard 2, T-64B a AMX-30B2 Brenus.

Grafická vylepšení

Mezi grafická vylepšení, které se objeví s novým jádrem Dagor 5.0 patří mezi jinými globální osvětlení a kontaktní stíny. Ty jsou podporovány fotorealistickými efekty povětrnostních podmínek, objemná mlha a dým, díky nímž svět War Thunder je bohatší na detaily. Další novinkou je odchylka ořezu TAA, metoda antyaliasingu, která výrazně odstraňuje zubaté okraje vegetace a vyhlazuje ostatní předměty při současném zachování vysokého výkonu. Nově byla vylepšená také technologie tvorby okolí použitím Displacement mappingu pro lepší zobrazování okolní krajiny. Na cestách se nyní můžete setkat s dírami, vyjetými kolejemi a při deštivém počasí i s loužemi. V aktualizaci 1.77 hráči uvidí více detailů i při nejnižších grafických nastaveních.

Nové zvuky

Změny vzhledu doprovázejí zcela nově navržené zvukové efekty. Každý výstřel se nyní skládá z mnoha překrývajících se vrstev a echa. Zkušení tankisté tak můžou vyhodnotit kaliber střely pouze na základě zvuku, a to i při větších vzdálenostech. Zvuky jsou nyní výraznější, můžete slyšet zvuk padající nábojnice nebo mechanismus zámku. Letadlové zvuky jsou mnohem silnější s odrážejícím se echem. V plánu jsou další vylepšení pokud jde o zvukové efekty.

Nové stroje se blíží

Arsenál War Thunder byl rozšířen o vozidla ze 70. a 80. let v VI. éře. Jsou to hlavně tanky

M1 Abrams, Challenger 1, Leopard 2K, T-64B a AMX-30B2 Brenus. Všechna vozidla jsou charakterizována silnou výzbroji, pevným obrněním a mobilitou. Zvláštní pozornost si zaslouží dělo, které můžete využít v T-64B. Jeho specialitou je útok řízenými střelami Kobra. Působivý dojem udělá i reaktivní pancéřování tanku AMX-30B2, které může zachránit posádku v okamžiku největších potíží. Za zmínku stojí I fakt, že některé stroje z aktualizace 1.77 jsou dodnes aktivní součástí výzbroje armády různých států.

Německé letce potěší zavedení bombardéru Heinkel He 177 A-5 Greif, který byl vytvořen jedním z hráčů v rámci programu dělení zisků. Na jiné modely, které vyrobili hráči War Thunder, se můžete podívat na http://live.warthunder.com.

Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Brutál! War Thunder přechází na jádro Dagor 5.0 s vylepšenou grafikou i zvukem

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Další obsah zdarma pro majitele Frostpunku

19.09.2018 20:14 Právě vyšlo nové DLC pro povedenou strategii Frostpunk.

Další hra ze světa Zaklínače už zná datum vydání

18.09.2018 18:18 Víme, kdy vyjde Thronebreaker: The Witcher Tales. A bude to dříve, než se čekalo!

Obrovské hřiště plné zábavy: Just Cause 4 představuje čtveřici biomů

16.09.2018 16:51 Tvůrci v novém videu podrobněji představují jednotlivé části světa, na které se v novém Just Cause…

Související:

Nejčtenější články

  1. Obrovské hřiště plné zábavy: Just Cause 4 představuje čtveřici biomů

  2. Další DLC pro The Elder Scrolls Online v novém videu

  3. Politický simulátor Democracy se vrací. Pracuje se na čtvrtém dílu

  4. Další obsah zdarma pro majitele Frostpunku

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.