Brutál! War Thunder přechází na jádro Dagor 5.0 s vylepšenou grafikou i zvukem

Gaijin Entertainment oznámilo premiéru aktualizace 1.77 bojové síťové hry War Thunder.

War Thunder

War Thunder FOTO: Gaijin Entertainment

Update Blížící se bouře aktualizuje hru na novější verzi jádra, čímž hra získá lepší vizuální a zvukové efekty nejen na počítači ale i při hraní na herní konzoli. Ve War Thunder jsou nyní také dostupné skoro dva tucty nových letadel a tanků, včetně strojů nové generace: M1 Abrams, Challenger 1, Leopard 2, T-64B a AMX-30B2 Brenus.

Grafická vylepšení

Mezi grafická vylepšení, které se objeví s novým jádrem Dagor 5.0 patří mezi jinými globální osvětlení a kontaktní stíny. Ty jsou podporovány fotorealistickými efekty povětrnostních podmínek, objemná mlha a dým, díky nímž svět War Thunder je bohatší na detaily. Další novinkou je odchylka ořezu TAA, metoda antyaliasingu, která výrazně odstraňuje zubaté okraje vegetace a vyhlazuje ostatní předměty při současném zachování vysokého výkonu. Nově byla vylepšená také technologie tvorby okolí použitím Displacement mappingu pro lepší zobrazování okolní krajiny. Na cestách se nyní můžete setkat s dírami, vyjetými kolejemi a při deštivém počasí i s loužemi. V aktualizaci 1.77 hráči uvidí více detailů i při nejnižších grafických nastaveních.

Nové zvuky

Změny vzhledu doprovázejí zcela nově navržené zvukové efekty. Každý výstřel se nyní skládá z mnoha překrývajících se vrstev a echa. Zkušení tankisté tak můžou vyhodnotit kaliber střely pouze na základě zvuku, a to i při větších vzdálenostech. Zvuky jsou nyní výraznější, můžete slyšet zvuk padající nábojnice nebo mechanismus zámku. Letadlové zvuky jsou mnohem silnější s odrážejícím se echem. V plánu jsou další vylepšení pokud jde o zvukové efekty.

Nové stroje se blíží

Arsenál War Thunder byl rozšířen o vozidla ze 70. a 80. let v VI. éře. Jsou to hlavně tanky

M1 Abrams, Challenger 1, Leopard 2K, T-64B a AMX-30B2 Brenus. Všechna vozidla jsou charakterizována silnou výzbroji, pevným obrněním a mobilitou. Zvláštní pozornost si zaslouží dělo, které můžete využít v T-64B. Jeho specialitou je útok řízenými střelami Kobra. Působivý dojem udělá i reaktivní pancéřování tanku AMX-30B2, které může zachránit posádku v okamžiku největších potíží. Za zmínku stojí I fakt, že některé stroje z aktualizace 1.77 jsou dodnes aktivní součástí výzbroje armády různých států.

Německé letce potěší zavedení bombardéru Heinkel He 177 A-5 Greif, který byl vytvořen jedním z hráčů v rámci programu dělení zisků. Na jiné modely, které vyrobili hráči War Thunder, se můžete podívat na http://live.warthunder.com.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Brutál! War Thunder přechází na jádro Dagor 5.0 s vylepšenou grafikou i zvukem

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.