K poskytování služeb, cílení reklam a analýze návštěvnosti využíváme soubory cookie. Používáním webu s tímto vyjadřujete souhlas. Další informace

Zachraňte Transylvánii a na Halloween vypusťte ve World of Warships temnotu

Rok se s rokem sešel a Dušičky jsou zpět. Halloweenská oslava ve World of Warships opět přichází se zajímavými plavidly, graficky parádními stroji a samozřejmě také pořádně strašidelným příběhem.

World of Warships

World of Warships FOTO: Wargaming

Loď Transylvania se svým doprovodem uprchla z Říše temnoty, ale Temné síly je sledovaly domů! Bojujte proti vlnám ponurých lodí a letadel, zatímco se magické věže snaží dokončit rituál a uzamknout portál jednou provždy!

Velmi očekávaná halloweenská událost roku 2017 vás postaví ke kormidlu jedné z našich nových lodí, abyste bránili magické věže před pohlcením zlými silami a před Hnusem, temným mrakem zvrácené magie, která se line z Portálu. Zatímco Hnus regeneruje nepřátelské lodě z Říše temnoty, vaše lodě budou při kontaktu s ním přicházet o výdrž. Čím delší bitva, tím víc se Hnus bude šířit. Zničení magické věže bude znamenat delší čas nutný k uzavření Portálu. Vaší hlavní prioritou je obrana věží!

Zní to šíleně a vypadá ke všemu pořádně strašidelně. Pravdou je, že nový halloweenský event ve World of Warships nabízí pořádný kotel zábavy, který vnese do populární hry trochu té dušičkové nadsázky.

Nepřátelské síly

Rasputin se vrací se svými hordami Zikas, a tentokrát mají posily! Obávaná letadlová loď Great Gorgon vstupuje do boje se svou legií torpédoborců Ghoul, křižníků Scarab a bitevních lodí Varg!

Hráči se však nemusí bát, nebudou v tom sami.

Vyberte si mezi torpédoborcem Urashima, křižníkem Svyatozar, bitevní lodí Magnu-S nebo letadlovou lodí Nobilium. Každé plavidlo má nadpřirozené schopnosti, které mimo Říši světla nemají obdoby, a velí mu speciální kapitán s 19 body schopností.

Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Zachraňte Transylvánii a na Halloween vypusťte ve World of Warships temnotu

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

2. kolo Velké letní soutěže: Ve hře je plno zajímavých her!

17.07.2018 19:49 Zasoutěžte si s námi o zajímavé hry na Steam!

Fallout 76 a survival? „Jde o multiplayerovou hru!" tvrdí Todd Howard

17.07.2018 18:52 Bude to survival, nebude to survival? Todd Howard má jasnou odpověď.

Související:

Nejčtenější články

  1. Další Zaklínač na obzoru? Šéf CD Projektu to naznačil

  2. Valve zablokovalo otevírání beden v CS:GO v některých zemích

  3. Utečte z vězení a osvoboďte vězně! Recenze pro milovníky rychlosti a hádanek

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.