Za málo peněz hodně muziky? Sáhněte po nových bundlech plných zajímavých her

Humble Bundle a Bundle Stars si připravili další zajímavé akce, díky nimž můžete získat pořádný balík zajímavých her za malou cenu.

Middle-earth: Shadow of Mordor

Middle-earth: Shadow of Mordor FOTO: Warner Bros

Humble Bundle

Humble Bundle přišel s dalším zajímavým balíčkem, v němž můžeme nalézt řadu zajímavých her rozřazených do čtyřech skupin. Za tu první můžete zaplatit, kolik se vám zlíbí a navíc nejste omezeni ani tradičním jedním dolarem. Za jakoukoliv částku tak dostanete plošinovku RIVE: Wreck, Hack, Die, Retry, Cyberpunkovou střílečku Neon Chrome a akční adventuru Dungeon Souls.

Za 150 korun dostanete mnohem zajímavější kousky. Trio načíná hříčka Ultimate Chicken Horse, pokračuje se přes Oxenfree a uzavřeno je peckou od studia Monolith - Middle-Earth: Shadow of Mordor. Pokud připlatíte zhruba 70 korun, svoji knihovničku budete moct rozšířit o Death Road to Canada a Beat Cop. 

Ke zmiňovaným titulům můžete přidat ještě Middle-Earth: Shadow of War a tričko s motivem tohoto nadcházejícího titulu. Pokud jej chcete, vytáhněte z peněženky v přepočtu 1750 korun.

Bundle Stars

Podobným stylem se vytáhl i Bundle Stars. Mix všech žánrů naleznete už v prvním tieru, v němž se krom RPG titulu Shadowrun Returns nachází i S.T.A.L.K.E.R.: Clear Sky, Shope Keep nebo Eon Altar: Epizode 1. K jejich získání stačí zaplatit jedno euro.

Nejnabušenější je pak druhý tier. V něm je totiž hned 8 titulů, z nichž některé jsou opravdu zajímavé. Mezi ty, které této definici dostojí, patří bezpochyby pátý díl budovatelské strategie Tropico, dále pak S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl nebo Styx: Master of Shadows. Kruh se uzavírá dvojicí kousků za deset euro. 

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Za málo peněz hodně muziky? Sáhněte po nových bundlech plných zajímavých her

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.