Star Citizen se pochlubil novým modelem poškození

Podívejte se, jak bude ničení vesmírných lodí ve Star Citizen vypadat s novým modelem poškození, který demonstrují autoři hry v novém videu. Dokonale propracované detaily jsou zárukou skvělé podívané.

Star Citizen

Star Citizen FOTO: Roberts Space Industries

Tvůrci vesmírného akčního simulátoru Star Citizen dokázali opět překvapit. Po úspěšné crowfundingové kampani a představení megalomanských plánů na letošní rok zveřejnili video, na němž představují model poškození, který bude ve výsledné hře v podobné míře zakomponován. První část videa v komorních podmínkách ukazuje stopy, které budou zůstávat na lodích po zásahu střelnými zbraněmi a raketami. Ve druhé části přichází to pravé ořechové, totální destrukce lodních modelů. Pokochat se tímto zážitkem můžete v následujícím videu.

Jak již dříve vývojáři nastínili, celou hru budou tvořit čtyři odlišné herní mechaniky. Samozřejmostí jsou vesmírné souboje ne nepodobné Elite: Dangerous. Součástí hry bude ale i FPS akce inspirovaná celou řadou současných hitů. Další z částí Star Citizen bude kampaň či jiná forma hry pro jednoho hráče a to celé bude obaleno ve vesmíru silně připomínající světy MMO her.

Tyto čtyři mechaniky budou tvořeny šesti odlišnými herními systémy. Hangár umožní hráčům pohybovat se po palubě mezi svými vesmírnými koráby. Arena Commander zastupuje klasické vesmírné boje. Squadron 42 je kampaň pro jednoho hráče velmi podobná legendární sérii X-Wing Commander. Předposlední část, FPS, zatím nemá svůj název, a to celé se spojí v jeden velký svět plný sociálních interakcí, pracovně pojmenovaný "Planetside".

K dnešnímu dni byly vydány pouze dvě části, a to Hangar a Arena Commander. Chris Roberts ale nastínil přibližné termíny vydání dalších herních systémů. Na jaře bychom se mohli dočkat bety FPS části hry a sociálních interakcí, tedy Planetsidu. V létě by podle plán měla vyjít novější verze Arena Commander 2.0. Podzim se ponese ve znamení první epizody kampaňové části Squadron 42 a to celé se spojí na konci roku v jeden unikátní svět, který bude k dostání v alfa verzi pro přispěvatele. 

Témata: Star Citizen
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Star Citizen se pochlubil novým modelem poškození

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.