Vyzkoušejte si pokračování nejlepší sportovní hry posledních let zdarma

Pokud jste fanoušky basketbalu, rozhodně nezmeškejte možnost zahrát si nejnovější NBA 2K18 úplně zdarma!

NBA 2K18

NBA 2K18 FOTO: Steam

Jedna z nejlépe hodnocených sportovních her už brzy vychází. Co to znamená? Plno spotů, trailerů a lákání vývojářů ke koupi. K tomu se nyní přidává i zdarma hratelné demo, které si můžete vyzkoušet už nyní. Má to ale jeden háček. Pokud nevlastníte PS4 nebo Xbox One, budete si muset počkat na vydání plné verze.

Pakliže máte jeden z jmenovaných strojů doma, dostanete možnost osahat si nové mechaniky nebo ty vylepšené a osvědčené z  minulých dílů. Mezi nimi je například mód MyCareer, v němž můžete odstartovat vlastní kariéru sportovce a dostat se až na vrchol.

Pokud něčemu takovému neholdujete a raději byste chtěli kolektivní zábavu, můžete se těšit na tradiční basketbal i několik zajímavých miniher. Krom toho dostanete možnost kosmeticky vylepšovat některé hráče nebo se vrhnout do Neighbors módu, který slouží jako sociální síť pro komunikaci s ostatními hráči.

NBA 2K18 vyjde už 19. září na netradičně dlouhý list platforem. Dočká se svatá trojice PC, Xbox One a PS4, mezi něž se vklíní ještě PS3, Xbox 360 a nově i Nintendo Switch. Ti, kteří si hru předobjednali, se mohou těšit na její odemčení už čtyři dny před oficiálním vydáním.

Témata: NBA 2K18 | GAMIFIQUE.cz
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Vyzkoušejte si pokračování nejlepší sportovní hry posledních let zdarma

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.