GOG rozdává další hry zdarma

Aby těch her zdarma nebylo málo, tak i polský obchod GOG.com přispěl svou troškou. K jejich získání ale musíte něco udělat…

GOG.com

GOG.com FOTO: Facebook

Na pravidelné týdenní slevy jsme už zvyklí. Stali se součástí našeho každodenního života, neboť je nabízí každá druhá prodejní platforma. A pokud si myslíte, že je to pořád o tom samém, tak se šeredně mýlíte.

Polský obchod GOG.com totiž týdenní rutinu všem pořádně osladil. K zlevněným titulům, které si zakoupíte, totiž můžete získat až tři hry zdarma. Abyste dostali jeden kousek, musíte utratit alespoň 5 dolarů. Pokud chcete dva, přihoďte dalších pět, stejně jako v případě třetího titulu.

A co vlastně k nákupu dostanete? Těšit se můžete na akční RPG Kyn, které sice není tak známé, ale nabízí spoustu hodin zábavy a rubání ve stylu Diabla. Další hrou je pak klasika Tropico Reloaded. Jedná se o budovatelskou strategii ze staré školy, kde se ujmete role diktátora a snažíte se vést váš ostrov až do výšin. Poslední je pak zajímavá taktická akčňárna s jménem Breach and Clear, kde si postavíte vlastní speciální komando a budete s ním procházet řadou nebezpečných misí.

Jak sami vidíte, nejde o žádné zbytkové zboží, ale o opravdu kvalitní tituly. Stejné to je i s hrami ve slevě. Tam totiž můžete sehnat více než 60 kousků, mezi nimiž se nachází takové pecky jako Banner Saga (-50 procent), Banner Saga 2 (-25 procent), Pathologic (-75 procent) či první dva díly Patrician (-79 procent). U žádných z nich se navíc nemusíte bát otravných DRM ochran.

Tak co, zaujaly vás tyto slevy? Myslíte si, že je trojice her dostatečně zajímavá, nebo vám přijde nedostačující? Ozvěte se do komentářů!

Témata: GOG | GAMIFIQUE.cz
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: GOG rozdává další hry zdarma

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.