Další hranice překonána: PUBG hrál jeden milion lidí ve stejnou chvíli

PlayerUnknown's Battlegrounds se už delší dobu dere mezi nejhranější hry na Steamu, ještě nikdy se ale nedostal na taková čísla.

PlayerUnknown's Battlegrounds

PlayerUnknown's Battlegrounds FOTO: www.playbattlegrounds.com

PlayerUnknown's Battlegrounds se pomalu začíná usazovat na trůnu nejhranějších her současnosti. Za velice krátkou dobu, přesněji za 165 dní, se mu povedlo překonat hranici deseti milionů prodaných kopií a v jednu chvíli se stal nejhranějším titulem na Steamu.

V té době ale na podobný počet lidí hrajících v jednu chvíli nemohl ani pomyslet. O několik tisíc se mu podařilo překonat Dotu 2, nyní je ale výsledek poněkud markantnější. Titul od Bluehole Studios totiž zaznamenal 1 milion aktivních hráčů v jednu chvíli. Jeho největšího konkurenta žánru MOBA tedy překonal o více než 250 tisíc jednotek.

PlayerUnknown's Battlegrounds je v posledních týdnech doslova k nezastavení. A není vůbec divu. Nejenže se jedná o skvělou hru, ale hlavně má obrovskou podporu médií. Vzpomeňte si alespoň na jeden týden, kdy by o tomto kousku největší herní magazíny nepsali. Díky tomu se dostává mezi ještě větší množství potencionálních zákazníků a čísla tak nesměle rostou.

Jsme zvědaví, kdy se tato křivka zpomalí. Růst nemůže být nekonečný, korejským snílkům vedeným Brendanem Greenem ale přejeme do budoucna jen to nejlepší. Tento tým si to rozhodně zaslouží!

Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Další hranice překonána: PUBG hrál jeden milion lidí ve stejnou chvíli

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Další hra ze světa Zaklínače už zná datum vydání

18.09.2018 18:18 Víme, kdy vyjde Thronebreaker: The Witcher Tales. A bude to dříve, než se čekalo!

Obrovské hřiště plné zábavy: Just Cause 4 představuje čtveřici biomů

16.09.2018 16:51 Tvůrci v novém videu podrobněji představují jednotlivé části světa, na které se v novém Just Cause…

Politický simulátor Democracy se vrací. Pracuje se na čtvrtém dílu

16.09.2018 15:59 A těšit se můžeme na mnohem více možností než doposud.

Související:

Nejčtenější články

  1. Další seriál podle hry. Své adaptace se dočká Alan Wake

  2. Obrovské hřiště plné zábavy: Just Cause 4 představuje čtveřici biomů

  3. Další DLC pro The Elder Scrolls Online v novém videu

  4. Další hra ze světa Zaklínače už zná datum vydání

  5. Politický simulátor Democracy se vrací. Pracuje se na čtvrtém dílu

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.