Dishonored bude na PlayStation Plus v dubnu

Firma Sony oznámila, že PS3 verze hry Dishonored pro bude k dispozici ke stažení zdarma jako součást dubnového PlayStation Plus line-upu.

Dishonored

Dishonored FOTO: Bethesda Softworks

Původně bylo vydání hry na PS+ plánováno již na březen. Následně ale na twitteru zástupci Sony uvedli: "Dishonored se objeví na PlayStation Plus (PS3) v dubnu. Omlouváme se za vzniklé zmatky - lákali jsme vás předčasně!".

Název Dishonored byl totiž součástí webové adresy, vedoucí k příspěvku oznamujícím březnovou nabídku pro PS.

Nakonec se ale vše vyřešilo a už nyní je jisté, že se předplatitelé PS Plus se dočkají tohoto skvostného titulu. I přesto se od Sony jedná o poněkud opožděný krok, protože hra se v nabídce zlatého členství na Xbox Games with Gold objevila už dávno.

Témata: Dishonored
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Dishonored bude na PlayStation Plus v dubnu

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.