Videa

LEGO GTA V (2:58) | video: YouTube

Kombinace Lega a GTA vypadá naprosto úžasně

07.09.2017 000 16:36 – Novinky

0 komentářů
-jvo / GAMIFIQUE.cz

Hodnotilo čtenářů: 0

/5 hvězdiček

Moje hodnocení

Pro hodnocení se přihlaste

Sdílejte článek

Lego je určeno k tomu, aby rozvíjelo dětskou kreativitu. Díky němu i ti nejmenší mohou zažít, jaké to je postavit majestátní budovy, pojízdné silnice nebo vlastní automobily. S rozvojem počítačů a her se snaží už delší dobu tato společnost expandovat i na tuto platformu.

V minulých letech jsme se tak dočkali řady zajímavých i méně zajímavých variací. Na řadu přišli oblíbení Piráti z Karibiku, ruku k dílu přiložili vývojáři při tvorbě LEGO Star Wars a ke slovu se dostal i Pán prstenů, který krví a bojovými scénami rozhodně nešetří.

A právě proto autora tohoto videa napadlo, že by mohl do tohoto světa přepracovat ještě více nemyslitelnou sérii. Samozřejmě mluvíme o Grand Theft Auto, které staví na bezdůvodném zabíjení lidí, vloupačkách či krádežích aut. V realistickém kabátku vypadá velice dobře, ale jeho kostičková verze, jak se sami přesvědčíte, vypadá také úžasně.

V krátkém snímku neočekávejte litry krve, ale poměrně kulantněji pojaté násilí. Přejíždění nebohých kolemjdoucích a loupeží se ovšem dočkáte. Tvůrce navíc perfektně vystihl atmosféru všech předchozích LEGO titulů, které kostiček hojně využívají, ale mísí i reálně zpracované kulisy.

Myslíte si, že by se něco takového na trhu uchytilo? Máte jinou sérii, které by podle vás "LEGO kabátek" dokonale seděl? Dejte nám vědět do komentářů!

Vstoupit do diskuze (0 komentářů)

DISKUZE: Kombinace Lega a GTA vypadá naprosto úžasně

Vstupte do diskuze
reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.