Videa

25 minut nových záběrů z RPG Biomutant (25:01) | video: YouTube

Biomutant má potenciál! 25 minut z hraní vás o tom přesvědčí

05.09.2017 000 14:53 – Novinky

0 komentářů
-jvo / GAMIFIQUE.cz

Hodnotilo čtenářů: 0

/5 hvězdiček

Moje hodnocení

Pro hodnocení se přihlaste

Sdílejte článek

Pokud na to mají dostatek financí, sahají raději vydavatelé i samotní vývojáři po realistických hrách. THQ Nordic se ale rozhodlo zariskovat a chňaplo po titulu od švédského studia Experiment 101, které pod jeho křídly spatří světlo světa už příští rok.

A samotnému vydavateli padla hra do oka už na začátku, musel o ni ale tvrdě bojovat. Vývojáři totiž koketovali s více vydavatelskými domy naráz, nakonec jim ale padl do oka právě obnovený THQ Nordic.

Kolem samotné hry bylo dlouhou dobu ticho. To se protrhlo až na Gamescomu, kde tvůrci svůj nejnovější počin oznámili a ukázali i zajímavý teaser. Na pořádné záběry z hraní jsme si ale museli počkat delší dobu.

Během 25 minut uvidíte nejen netradičního hlavního hrdinu. Těšit se můžete na krásně zpracované lokace, dialogy, monology a hlavně ukázky zásadních prvků. Mezi ty patří zejména soubojový systém a ukázky jednotlivých zbraní či inventáře.

Na toto zajímavě vypadající RPG se můžeme těšit už příští rok, kdy by měl vyjít na konzole PlayStation 4, Xbox One a počítače.

Vstoupit do diskuze (0 komentářů)

DISKUZE: Biomutant má potenciál! 25 minut z hraní vás o tom přesvědčí

Vstupte do diskuze
reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.