Videa

Herní Zaklínač slaví deset let (2:08) | video: YouTube

CD Projekt RED oslavuje 10 let Zaklínače úžasným videem

04.09.2017 000 15:38 – Novinky

0 komentářů
-jvo / GAMIFIQUE.cz

Hodnotilo čtenářů: 0

/5 hvězdiček

Moje hodnocení

Pro hodnocení se přihlaste

Sdílejte článek

Herní trilogie Zaklínač letos oslaví neuvěřitelných deset let, během nichž prošel titul i tým vývojářů neuvěřitelnou proměnou. Z malého polského studia se stala jednička na trhu RPG her a ze Zaklínače jedna z nejlepších sérií vůbec.

U hlavní linky to ale nekončí a fanoušci tohoto skvělého kousku už nějaký ten měsíc mají možnost mastit karty s ostatními hráči v Gwentu. A CD Projekt RED na to nezapomněl a tuto důležitou součást třetího dílu i samostatné odnože zakomponoval i do samotného videa.

Na začátku máte možnost vidět Ciri, která se pozdraví s celou řadou známých postav a nezapomene ani na svého trpasličího přítele Zoltana, který je zrovna zaneprázdněn partičkou gwintu. Vrcholem je pak samotný Geralt a krásný závěr.

Jak na tuto sérii vzpomínáte vy? Jaké s ní máte zkušenosti? Neváhejte a napište nám vaše názory do komentářů!

Vstoupit do diskuze (0 komentářů)

DISKUZE: CD Projekt RED oslavuje 10 let Zaklínače úžasným videem

Vstupte do diskuze
reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.