DISKUZE K ČLÁNKU Těšíte se na seriál Zaklínač od Netflixu? Zkraťte si čekání českým minifilmem!

Zaklínačské řemeslo je nebezpečné. Dokázaly to knihy, ukázal nám to seriál a ještě lépe herní trilogie, která přiblížila veledílo od polského autora západním zemím a zejména USA. Díky tomu vzniká řada i řada zajímavých projektů. O většinu z nich se sice postarají přívrženci z Polska, ruce k dílu ale přiložili i Češi.

 zpět na článek přehled všech diskuzí
Vážení čtenáři, diskuze u tohoto článku již byla uzavřena. Pokud shledáte jakýkoliv příspěvek nevhodným, urážlivým, vulgárním či vaši osobu jakkoliv poškozuje, využijte prosím možnost nahlášení, která je dostupná u každého příspěvku. Obratem se takovým příspěvkem budeme zabývat. K diskuzi můžete využít naše další články.
reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.