Videa

Krátký Zaklínačský snímek od fanoušků (8:16) | video: YouTube

Těšíte se na seriál Zaklínač od Netflixu? Zkraťte si čekání českým minifilmem!

01.09.2017 000 14:59 – Novinky

0 komentářů
-jvo / GAMIFIQUE.cz

Hodnotilo čtenářů: 0

/5 hvězdiček

Moje hodnocení

Pro hodnocení se přihlaste

Sdílejte článek

Zaklínačské řemeslo je nebezpečné. Dokázaly to knihy, ukázal nám to seriál a ještě lépe herní trilogie, která přiblížila veledílo od polského autora západním zemím a zejména USA. Díky tomu vzniká řada i řada zajímavých projektů. O většinu z nich se sice postarají přívrženci z Polska, ruce k dílu ale přiložili i Češi.

Kanál s názvem Merlet totiž nedávno publikoval video inspirované světem Andrzeje Sapkowského. V něm se Zaklínač postaví nebezpečné čarodějnici a jejím přisluhovačům. 

Nutno dodat, že snímek je velice profesionální a nic si nezadá s některými vysoko rozpočtovými filmy. Skvěle se na něj dívá, je napínavý a zajímavý. Je jen škoda, že jej tvůrci nevypustili v češtině nebo alespoň s titulky. Během osmi minut sice příliš mnoho dialogů neočekávejte, ale i tak by je nebylo špatné přidat. 

Pokud čekáte na seriál od Netflixu, jedná se o skvělou příležitost, jak si zkrátit čas. A jakmile tento zajímavý počin zhlédnete, doporučujeme vám povedený kousek s "Maul cosplay" v hlavní roli nebo krátký snímek Zaklínač: Na stezce.

Vstoupit do diskuze (0 komentářů)

DISKUZE: Těšíte se na seriál Zaklínač od Netflixu? Zkraťte si čekání českým minifilmem!

Vstupte do diskuze
reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.