Videa

Middle-Earth: Shadow of War (2:47) | video: YouTube

V Shadow of War bude postava vytvořená podle bývalého zaměstnance

01.09.2017 000 10:54 – Novinky

0 komentářů
-jvo / GAMIFIQUE.cz

Hodnotilo čtenářů: 0

/5 hvězdiček

Moje hodnocení

Pro hodnocení se přihlaste

Sdílejte článek

Hláška "nic nebude zapomenuto" (nothing will be forgotten) dostává s novým trailerem nový rozměr. Proč? Vývojáři totiž vytvořili NPC podle jednoho ze zaměstnanců, který minulý rok zemřel na vzácný typ rakoviny.

Postava zvaná Forthog Orc-Slayer bude dostupná jako přídavný obsah pro hru, který si budete moci zakoupit za 3,5 dolaru (zhruba 80 korun). Všechen výtěžek pak poputuje rodině zesnulého Michaela "4G" Fogleyho.

„O Mikea jsme přišli během vývoje Shadow of War a my ho tímto způsobem chceme poctít trochou nesmrtelnosti v Mordoru. Jakožto Forthog tedy může pokračovat ve své bitvě a chránit nás dál," prohlásil Monolith.

Na tuto postavu a mnohem více zajímavého obsahu se můžete těšit už 10. října, kdy hra vychází na počítače, PlayStation 4 a Xbox One. Pokud vás titul opravdu zajímá, můžete si pořídit rovnou speciální edici Xbox One S.

Vstoupit do diskuze (0 komentářů)

DISKUZE: V Shadow of War bude postava vytvořená podle bývalého zaměstnance

Vstupte do diskuze
reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.