"Red Dead Redemption pro PC" si vyzkoušíme už v září

Pokud si chcete tento nadějně vypadající titul vyzkoušet, můžete tak učinit už v září. Ještě předtím ale hru pořídíte se zajímavou slevou.

Wild West Online

Wild West Online FOTO: www.playwwo.com

Wild West Online ihned po svém oznámení způsobilo velké pozdvižení. Spoustu lidí si jej spletlo s Red Dead Redemption 2 a nebylo tedy divu, že se nakonec našlo dostatek investorů, kteří tuto hru zaplatili. Od té doby ale uplynulo už několik měsíců a hra pomalu vyhlíží první testovací fázi.

Ta se má uskutečnit od 15. do 18 září, přičemž další vlna přijde ještě v témže měsíci. Pokud se chcete do některé z nich dostat přednostně, můžete si hru předobjednat na oficiálních stránkách. Tam mimo jiné nyní probíhají slevy, takže samotnou hru s přístupem do uzavřené bety získáte už za 20 euro (520 korun).

K dispozici ale jsou i další edice. Pokud částku zdvojnásobíte, dostanete přístup do uzavřené alfy (září/říjen) a in-game bonusy. Za cenu AAA titulů (60 euro - 1560 korun) počítejte se všemi výše zmiňovanými odměnami a do toho ještě s předběžným přístupem do alfa a beta verze společně s mnohem většími in-game odměnami.

„Ještě než hru předobjednáte, chceme, abyste se ujistili, že ji opravdu chcete. Potřebujeme pozitivní zpětnou vazbu, abychom mohli udělat tento titul ještě lepší a ukázat vám, co vlastně chcete koupit. Pokud vám to nebude stačit, můžete počkat na další informace či záběry ze hry a až podle toho se rozhodnout," říkají zástupci studia.

Jak jsme již řekli, dvě vlny alfa testování budou dostupné už během září, zatímco ta poslední odstartuje 10. října a bude probíhat až do 15. října. Pokud se chcete zúčastnit, můžete si Wild West Online předobjednat pod tímto odkazem.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: "Red Dead Redemption pro PC" si vyzkoušíme už v září

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Metro 4 je ve vývoji. Scénář píše opět Dmitry Glukhovsky

16.08.2019 19:00 Metro Exodus už je venku více než půl roku, bylo tedy jasné, že dříve nebo později se první…

Mrazivý horor ve 4K: Podívejte se na nový trailer k Blair Witch

14.08.2019 20:53 Vydání Blair Witch se nezadržitelně blíží, počet videí a trailerů tedy bude sílit. A jednoho z nich…

Související:

Nejčtenější články

  1. Mrazivý horor ve 4K: Podívejte se na nový trailer k Blair Witch

  2. Metro 4 je ve vývoji. Scénář píše opět Dmitry Glukhovsky

  3. THQ Nordic se dál rozrůstá. Skupuje tvůrce Darksiders III Gunfire Games

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.