"Red Dead Redemption pro PC" si vyzkoušíme už v září

Pokud si chcete tento nadějně vypadající titul vyzkoušet, můžete tak učinit už v září. Ještě předtím ale hru pořídíte se zajímavou slevou.

Wild West Online

Wild West Online FOTO: www.playwwo.com

Wild West Online ihned po svém oznámení způsobilo velké pozdvižení. Spoustu lidí si jej spletlo s Red Dead Redemption 2 a nebylo tedy divu, že se nakonec našlo dostatek investorů, kteří tuto hru zaplatili. Od té doby ale uplynulo už několik měsíců a hra pomalu vyhlíží první testovací fázi.

Ta se má uskutečnit od 15. do 18 září, přičemž další vlna přijde ještě v témže měsíci. Pokud se chcete do některé z nich dostat přednostně, můžete si hru předobjednat na oficiálních stránkách. Tam mimo jiné nyní probíhají slevy, takže samotnou hru s přístupem do uzavřené bety získáte už za 20 euro (520 korun).

K dispozici ale jsou i další edice. Pokud částku zdvojnásobíte, dostanete přístup do uzavřené alfy (září/říjen) a in-game bonusy. Za cenu AAA titulů (60 euro - 1560 korun) počítejte se všemi výše zmiňovanými odměnami a do toho ještě s předběžným přístupem do alfa a beta verze společně s mnohem většími in-game odměnami.

„Ještě než hru předobjednáte, chceme, abyste se ujistili, že ji opravdu chcete. Potřebujeme pozitivní zpětnou vazbu, abychom mohli udělat tento titul ještě lepší a ukázat vám, co vlastně chcete koupit. Pokud vám to nebude stačit, můžete počkat na další informace či záběry ze hry a až podle toho se rozhodnout," říkají zástupci studia.

Jak jsme již řekli, dvě vlny alfa testování budou dostupné už během září, zatímco ta poslední odstartuje 10. října a bude probíhat až do 15. října. Pokud se chcete zúčastnit, můžete si Wild West Online předobjednat pod tímto odkazem.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: "Red Dead Redemption pro PC" si vyzkoušíme už v září

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.