Videa

The Division (1:28) | video: YouTube

Aktualizace do The Division přidává nový obsah zdarma

31.08.2017 000 09:51 – Novinky

0 komentářů
-jvo / GAMIFIQUE.cz

Hodnotilo čtenářů: 0

/5 hvězdiček

Moje hodnocení

Pro hodnocení se přihlaste

Sdílejte článek

Kolem The Division byl v době jeho oznámení velký povyk. Všichni mu věštili zářnou budoucnost, jenže titul od Ubisoftu svůj potenciál nenaplnil. I přesto jej do dnešních dní hraje poměrně vysoký počet lidí a Ubisoft tyto matadory tak chce odměnit v nové aktualizaci.

Jednou z nejzajímavějších novinek bezplatného updatu je kooperativní mód zvaný Resistance. V tom se se svojí partou postavíte proti vlnám nepřátel, jejichž obtížnost se bude s každým dalším přívalem zvyšovat. Podle Ubisoftu jde o unikátní mód už jen díky vašim soupeřům.

Pokud vás podobné hrátky proti počítačem řízeným nepřátelům nebaví, můžete hupsnout do nového PvP módu. V něm se dvojice týmů o po čtyřech postaví proti sobě a dostane za cíl pozabíjet co největší množství protivníků v daném časovém limitu. Ve své podstatě tedy jde o deathmatch.

Update 1.8 také konečně přidává tzv. Camp Clinton. V něm se budete moci spojovat s ostatními hráči a vyměňovat si svoje vybavení, aniž by vám během toho hrozilo smrtelné nebezpečí. Očekávejte i novou mapu West Side Pier.

Krom toho došlo i k opravám několika chyb, tvůrci zlepšili výkon a celkovou stability hry. Výrazných změn doznalo DLC Underground, stejně tak jako systém vybavení. Ten je nyní optimalizovanější a přehlednější.

Update v USA vychází už 31. srpna, u nás tedy bude dostupný během zítřka.

Vstoupit do diskuze (0 komentářů)

DISKUZE: Aktualizace do The Division přidává nový obsah zdarma

Vstupte do diskuze
reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.