Druhá epizoda Tales from the Borderlands má datum vydání

Gearbox Software oznámil na své přednášce u příležitosti herního festivalu PAX East, že druhá epizoda adventury Tales from the Borderlands vychází již 17. března 2015.

Tales from the Borderlands

Tales from the Borderlands FOTO: Telltale Games

Do druhé epizody s názvem Atlas mugged by se podle vývojářů měl podívat i mechanik jménem Scooter, který je proslaven svým jižanským přízvukem. Hlavní záporák posledních dílů Borderlands, Handsome Jack by měl také dostat mnohem více prostoru, jak píše server gamespot.com.

 

První epizoda Zer0 Sum vyšla v listopadu minulého roku a ve velké většině recenzí dopadla velmi dobře. Průměrné hodnocení první epizody se vyšplhalo na serveru Metacritic na hodnotu 84.

Hru vyvíjí studio Telltale Games ve spolupráci s Gearbox Software, celkově je plánováno pět epizod.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Druhá epizoda Tales from the Borderlands má datum vydání

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.