K poskytování služeb, cílení reklam a analýze návštěvnosti využíváme soubory cookie. Používáním webu s tímto vyjadřujete souhlas. Další informace

Xbox rozšiřuje knihovnu zpětně kompatibilních titulů

Nabídka zpětně kompatibilních her je už tak velice široká, nyní ji ale doplní další tři kousky od Telltale Games.

The Walking Dead

The Walking Dead FOTO: Microsoft

Xbox je uznávaná platforma, na kterou pravidelně vychází řada zajímavých titulů. I přesto se Microsoft činí a pravidelně přináší další tituly v rámci zpětné kompatibility. A další tři kousky přinesl svým fanouškům nyní.

Pokud máte rádi hry od Telltale Games, potěší vás jejich variace na seriál The Walking Dead. Ostatně všechny hry jsou od této společnosti a dokonce i ze stejného univerza. Naleznete tu první a druhou sezónu Živých mrtvých a k tomu titul s přídomkem Michonne.

A stejně jako u předchozích her si můžete svoje vlastnictví přenést z Xbox 360 na Xbox One, pakliže vlastníte fyzickou kopii. Pokud některou z nich máte v digitální podobě, automaticky se vám ukážou v knihovničce.

Po dvou týdnech jsme se tedy dočkali další nálože zajímavých kousků minulosti. Jakých titulů se dočkáme v následujících týdnech?

Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Xbox rozšiřuje knihovnu zpětně kompatibilních titulů

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

3. kolo Velké letní soutěže: Zapoj se do slosování o další skvělé hry!

18.07.2018 20:02 Další den, další kolo naší letní soutěže! Tak se zapoj a získej šanci vyhrát jednu ze čtyř…

Na battle royale od tvůrců S.T.A.L.K.E.R si ještě počkáme

18.07.2018 18:33 Pokud jste se těšili, že si už brzy zahrajete, tak vás musíme zklamat.

Související:

Nejčtenější články

  1. Valve zablokovalo otevírání beden v CS:GO v některých zemích

  2. Saudská Arábie reaguje na neštěstí zákazem 47 her

  3. BioWare přišlo o další výraznou osobnost

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.