Videa

GTA V (0:59) | video: YouTube

Battle Royale míří i do GTA V. Přidává ho bezplatná aktualizace

30.08.2017 000 09:42 – Novinky

0 komentářů
-jvo / GAMIFIQUE.cz

Hodnotilo čtenářů: 0

/5 hvězdiček

Moje hodnocení

Pro hodnocení se přihlaste

Sdílejte článek

Už minulý týden oznámili vývojáři bezplatnou aktualizaci s názvem Smuggler's Run a včera už konečně vyšel. A přináší spoustu zajímavého obsahu v čele s "Motor Wars", který Rockstar Games popisují jako napínavý souboj o přežití v uzavřené lokaci.

„Tento mód mísí adrenalinové honičky s klaustrofobickým napětím, kde druhé místo není žádnou možností," řekl Rockstar v prohlášení. „Až čtyři týmy mohou seskočit do smršťujícího boxu plného zbraní, výbušnin a ozbrojených vozidel. Spolupracujte, najděte si vůz a bojujte proti ostatním týmům o přežití a výhru."

Pokud odečteme ozbrojená auta, jedná se v podstatě o PlayerUnknown's Battlegrounds. I když ho tvůrci v názvu aktualizace nezmiňují, je jasné, že se snaží z jeho úspěchu také něco vytěžit (ostatně jako spoustu dalších studií).

Krom nového módu ale dostanete upravitelný hangár, kam můžete parkovat svoje letadla. I kvůli tomu přidali tvůrci do hry sedm nových vzdušných letounů včetně helikoptér či bombardérů z dob Studené války.

Vstoupit do diskuze (0 komentářů)

DISKUZE: Battle Royale míří i do GTA V. Přidává ho bezplatná aktualizace

Vstupte do diskuze
reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.