Podle THQ Nordic bude Biomutant mistrovské dílo

Ředitel THQ Nordic neskrýval své nadšení a nové značce od švédského studia věští zářnou budoucnost.

Biomutant

Biomutant FOTO: Steam

Oznámení zbrusu nové značky Biomutant během Gamescomu bylo širokou veřejností i médii vřele přijato. A stejnou radost projevil i ředitel THQ Nordic Phillipp Brock, který se v prohlášení netajil svým nadšením.

„Jsme rádi, že si vybrali nás. Experiment 101 sice koketoval i s dalšími vydavateli, ale nakonec si naše společnosti padly do oka. Hra byla velice nápaditá. Tituly s otevřeným světem už nemají takový "wow" efekt jako kdysi, ale zdejší zasazení a bojový systém vypadá opravdu grandiózně. Můžete dělat spoustu zajímavých aktivit, což je asi nejsilnější stránkou Biomutanta. Celé to pak podtrhuje hlavní hrdina. Kde jinde vás nechají hrát za mývala?"

Phillipp Brock sice neskrýval svoje nadšení ohledně nového počinu od studia Experiment 101, ale jedním dechem dodal, že mají v záloze další úžasné kousky.

„Myslím si, že v nejbližší budoucnosti máme dostatek titulů, které nás vykopnou opět na vrchol. Jedním z nich je Biomutant. Ten nás může dostat opravdu vysoko."

Povyk kolem nového RPG od zajímavého švédského studia samozřejmě chápeme. Kdo si jej vyzkoušel na Gamescomu, musí vědět, proč tomu tak je. Pokud jste tuto šanci neměli, určitě vás přesvědčí přiložené video.

Jestli se Biomutant opravdu povede, zjistíme už příští rok, kdy vychází na počítače, PlayStation 4 a Xbox One.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Podle THQ Nordic bude Biomutant mistrovské dílo

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Autor herního hitu PUBG míří na burzu, může to být největší IPO v Koreji

16.06.2021 21:10 Jihokorejský výrobce videoher Krafton, který stojí za herním hitem PlayerUnknown's Battlegrounds …

Související:

Nejčtenější články

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.