FIFA 18 pro Nintendo Switch běží na 60 FPS

Na "nejslabší konzoli nové generace" paradoxně běží populární fotbalová simulace nejlépe.

FIFA 18

FIFA 18 FOTO: Origin

EA se nečekaně rozhodla vydat nejnovější ročník i na Switch a podle slov šéfa společnosti se chystá v podobném trendu pokračovat, pokud budou prodeje dostatečně vysoké. A právě nejnovější aktualita týkající se tohoto portu by mohla potencionální zájemce silné konzole od Nintenda ke koupi nalákat.

img-responsive

FIFA 18 | foto: Origin

FIFU 18 si prý užije každý na 60 FPS. Pokud budete hrát jen v tzv. "portable režimu," budete se ale muset spokojit s rozlišením 720p. Jakmile ovladač připojíte k dokovací stanici, počet snímků za sekundu zůstane stejný, ale budete mít možnost zahrát si až ve full HD. S touto informací přišel vedoucí producent Andrei Lazarescu.

„Strávili jsme spoustu času nad tím, abychom vůbec pochopili, jak konzole funguje. V dokovací stanici je silnější, proto jde naši hru spustit na 1080p při 60 FPS. Pokud hrajete jen na handheldu, srazí se rozlišení na 720p. Věnovali jsme spoustu času, aby tento přechod probíhal nepozorovaně a FIFA fungovala při 60 snímcích za sekundu v obou režimech," řekl Lazarescu.

Všechno ale není tak růžové, jak na první pohled vypadá. Switch verze se bude muset spokojit s horší grafikou, která je na pomezí nové a staré generace konzolí. Nejnovější stroj od Nintenda je přece jen o poznání slabší než jeho konkurenti od Sony a Microsoftu, i tak jde o úžasnou příležitost pro každého.

Však se zeptejte sami sebe: 'Není to úžasné, že můžete hrát fotbálek v metru, ve škole nebo klasicky na gauči?' My tento port vítáme s otevřenou náručí! Teď už si stačí jen počkat do 29. září, kdy titul vychází a můžete spokojeně pařit pod lavicí.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: FIFA 18 pro Nintendo Switch běží na 60 FPS

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.