Videa

Final Fantasy XV (1:49) | video: YouTube

Jak by vypadalo spojení Final Fantasy XV a Assassin's Creed? To zjistíme v novém DLC

25.08.2017 000 15:46 – Novinky

0 komentářů
-jvo / GAMIFIQUE.cz

Hodnotilo čtenářů: 0

/5 hvězdiček

Moje hodnocení

Pro hodnocení se přihlaste

Sdílejte článek

Komu by nestačilo letošní pokračování Assassin's Creed Origins a mobilní odbočka s podtitulem Rebellion, může ještě toto léto sáhnout po zajímavém výsledku spolupráce mezi Ubisoftem a Square Enix.

Japonská společnost už ke konci srpna přinese všem majitelům bezplatné rozšíření s názvem Assassin's Festival. A nepůjde o žádné troškaření. Můžete se těšit na zbrusu nový příběh, zbraně, kostýmy a hlavně mechaniky, které jste v sérii ještě neviděli.

Mluví zejména o parkouru, který je základním stavebním prvkem všech dílů Assassin's Creed. K tomu si přidejte ještě zabíjení pomocí skryté čepele a samozřejmě i ikonické skoky důvěry do kupek sena.

Bezplatné DLC se odemkne všem vlastníkům 30. srpna.

Vstoupit do diskuze (0 komentářů)

DISKUZE: Jak by vypadalo spojení Final Fantasy XV a Assassin's Creed? To zjistíme v novém DLC

Vstupte do diskuze
reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.