LanCraft odtajnil výhru pro turnaj v League of Legends. Bude se hrát o neuvěřitelných 100.000 Kč

Dnes v 16.00 byla do světa vypuštěna informace o hlavní výhře pro vůbec největší turnaj na LanCraftu. Spolu s HS turnajem tak v následujících měsících přilákají velké množství pozornosti.

League of Legends

League of Legends FOTO: LanCraft

League of Legends je hrou, která hýbe světem progamingu a to nejen u nás. Má obrovskou hráčskou základnu i podporu vývojářů, takže turnaje v ní mohou dosáhnout ukázkových kvalit. LanCraft drží s progamingovou scénou krok a tak přináší největší turnaj v League of Legends s finančními výhrami v hodnotě 100.000 Kč.

Samotnému turnaji budou předcházet online kvalifikace. Z nich vzejde 8 kvalifikovaných týmů, které přímo na LanCraftu ve veliké BYOC kvalifikaci doplní dalších 8. Výsledných 16 týmů se během soboty a neděle utká o výhru 100.000 Kč, která bude rozdělena mezi 3 nejlepší týmy.

Tímto okamžikem jsou známy všechny výhry pro hlavní turnaje. Dohromady tvoří částku 260.000 Kč

Leage of Legends - 100.000 Kč

Counter-Strike: Global Offensive - 60.000 Kč

Hearthstone - 40.000 Kč

Dota 2 - 40.000 Kč

Starcraft 2 - 20.000 Kč

registrovat do jednotlivých turnajů se můžete zde Lancraft

Témata: LanCraft
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: LanCraft odtajnil výhru pro turnaj v League of Legends. Bude se hrát o neuvěřitelných 100.000 Kč

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.