V Metal Gear Survive se budete muset starat o základní životní funkce

Nejnovější díl ze série Metal Gear nenese svůj podtitul pro nic za nic. V drsném světě budete muset přežít za využití rozličných prostředků.

Metal Gear Survive

Metal Gear Survive FOTO: Reprofoto YouTube

Konami sice po odchodu Hidea Kojimy oznámili, že v sérii Metal Gear Solid pokračovat nebudou, ale hned své prohlášení vzali zpět a oznámili další hru z tohoto univerza. Ta nese přídomek Survive a už jen podle podtitulu vám musí být jasné, o čem bude pojednávat.

Ano, hlavním úkolem je přežít. Těšit se tedy můžete na zajímavé prvky. Jedním z nich bude farmení, sbírání kořisti a nutnost starat se o základní životní funkce. Abyste přežili, musíte hledat jídlo, vodu a další důležité suroviny.

Věcičky nalezené ve světě si budete moci ukládat na svou základnu. Ta bude zároveň sloužit jako velitelské centrum, z něhož budete vyrážet na kooperativní i singleplayerové mise, spravovat suroviny nebo vyrábět oblečení za pomoci návodů rozesetých po celém světě.

img-responsive

Metal Gear Survive | foto: Reprofoto YouTube

Jestli se tento titul povede zjistíme až příští rok.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: V Metal Gear Survive se budete muset starat o základní životní funkce

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.