K poskytování služeb, cílení reklam a analýze návštěvnosti využíváme soubory cookie. Používáním webu s tímto vyjadřujete souhlas. Další informace

V Metal Gear Survive se budete muset starat o základní životní funkce

Nejnovější díl ze série Metal Gear nenese svůj podtitul pro nic za nic. V drsném světě budete muset přežít za využití rozličných prostředků.

Metal Gear Survive

Metal Gear Survive FOTO: Reprofoto YouTube

Konami sice po odchodu Hidea Kojimy oznámili, že v sérii Metal Gear Solid pokračovat nebudou, ale hned své prohlášení vzali zpět a oznámili další hru z tohoto univerza. Ta nese přídomek Survive a už jen podle podtitulu vám musí být jasné, o čem bude pojednávat.

Ano, hlavním úkolem je přežít. Těšit se tedy můžete na zajímavé prvky. Jedním z nich bude farmení, sbírání kořisti a nutnost starat se o základní životní funkce. Abyste přežili, musíte hledat jídlo, vodu a další důležité suroviny.

Věcičky nalezené ve světě si budete moci ukládat na svou základnu. Ta bude zároveň sloužit jako velitelské centrum, z něhož budete vyrážet na kooperativní i singleplayerové mise, spravovat suroviny nebo vyrábět oblečení za pomoci návodů rozesetých po celém světě.

img-responsive

Metal Gear Survive | foto: Reprofoto YouTube

Jestli se tento titul povede zjistíme až příští rok.

Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: V Metal Gear Survive se budete muset starat o základní životní funkce

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Vyhrajte s Gamifique.cz plno zajímavých her na Steam!

15.07.2018 16:14 Připravili jsme si pro vás slibovanou sérii soutěží. Více informací v článku.

Detailní textury a parádní grafika: Stahujte HD remaster Resident Evil 4…

15.07.2018 14:33 Oficiální remaster se příliš nepovedl, proto se práce ujali fanoušci a nyní to nese první ovoce.

Související:

Nejčtenější články

  1. Steam čekají další změny

  2. "České Dark Souls" LostHero uspělo na Startovači

  3. Jízdní řád pro tento týden: Středověká příběhovka či masivně multiplayerová střílečka

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.