Našlapané demo pro PES 18 dorazí už ke konci srpna

Konami nechce narušit zajeté pořádky a ke konci srpna opět vydá demo verzi. Na jaké týmy a módy se můžeme těšit?

PES 18

PES 18 FOTO: Steam

Vydání druhého nejlepšího fotbalového simulátoru se nezadržitelně blíží. Další ročník se přiřítí už v září, proto na něj musejí tvůrci náležitě upozornit. Společně s marketingovou vlnou tvůrci vypustí do světa i nabušené demo.

V tom si toho budeme moct vyzkoušet opravdu hodně. Čeká nás barcelonský stadion Camp Nou a jeho německá obdoba v podobě Signal Iduna Park. Náležitě je otestujete s tuctem týmů napříč všemi ligami.

Zakopat si můžete za slavný anglický Liverpool, španělskou Barcelonu, Borussii Dortmund, Inter Milán, Flamengo, River Plate, Boca Juniors, Colo-Colo nebo celek z Korintu. Krom toho si osaháte Bazilský, Argentinský a Německý národní tým. To všechno v exhibičním nebo kooperativním módu.

Pokud si chcete tento našlapaný trial vyzkoušet, musíte počkat do 30. srpna. Plná hra pak vychází 14. září na počítače, PS4, Xbox One a také na PlayStation 3 a Xbox 360.

Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Našlapané demo pro PES 18 dorazí už ke konci srpna

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Battle royale s nemrtvými si vyzkoušíme už brzy

20.08.2018 15:06 Tvůrci Dying Light chytají svůj vlastní battle royale, který bude dostupný už brzy.

Vampyr dostane vlastní televizní adaptaci

18.08.2018 17:57 Od vydání RPG hry Vampyr uběhly dva měsíce a už začínají prvotní přípravy na televizní adaptaci.

Související:

Nejčtenější články

  1. SOUTĚŽ: Vyhrajte pekelně těžkou plošinovku na Steam

  2. Nová krev pro Unreal Engine? Epic Games chce zdarma zaučovat vývojáře

  3. Super Meat Boy v moderní grafice? To je pekelně těžká plošinovka Robbie Swifthand and the Orb of Mysteries

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.