Našlapané demo pro PES 18 dorazí už ke konci srpna

Konami nechce narušit zajeté pořádky a ke konci srpna opět vydá demo verzi. Na jaké týmy a módy se můžeme těšit?

PES 18

PES 18 FOTO: Steam

Vydání druhého nejlepšího fotbalového simulátoru se nezadržitelně blíží. Další ročník se přiřítí už v září, proto na něj musejí tvůrci náležitě upozornit. Společně s marketingovou vlnou tvůrci vypustí do světa i nabušené demo.

V tom si toho budeme moct vyzkoušet opravdu hodně. Čeká nás barcelonský stadion Camp Nou a jeho německá obdoba v podobě Signal Iduna Park. Náležitě je otestujete s tuctem týmů napříč všemi ligami.

Zakopat si můžete za slavný anglický Liverpool, španělskou Barcelonu, Borussii Dortmund, Inter Milán, Flamengo, River Plate, Boca Juniors, Colo-Colo nebo celek z Korintu. Krom toho si osaháte Bazilský, Argentinský a Německý národní tým. To všechno v exhibičním nebo kooperativním módu.

Pokud si chcete tento našlapaný trial vyzkoušet, musíte počkat do 30. srpna. Plná hra pak vychází 14. září na počítače, PS4, Xbox One a také na PlayStation 3 a Xbox 360.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Našlapané demo pro PES 18 dorazí už ke konci srpna

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Streamování klasické konzole nenahradí. Tedy alespoň ne v následujících…

18.08.2019 17:33 Co si pro nás chystá Sony s novým PlayStationem, je stále ve hvězdách, nový Xbox ale pomalu dostává…

Metro 4 je ve vývoji. Scénář píše opět Dmitry Glukhovsky

16.08.2019 19:00 Metro Exodus už je venku více než půl roku, bylo tedy jasné, že dříve nebo později se první…

Související:

Nejčtenější články

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.