Na Half-Life 2: Epizode 3 se pracovalo! Důkazy přinesl jeho scénárista

Na Half-Life 2: Epizode 3 se pracovalo. Dokazuje to i nedávný příspěvek na Twitteru od jeho scénáristy.

Half-Life 3

Half-Life 3 FOTO: darrengeers.deviantart.com

Na Twitteru se nedávno objevilo něco zajímavého a neočekávaného. Scénárista série Half-Life Marc Laidlaw, který už s Valve delší dobu nespolupracuje, pověsil na svůj účet příspěvek prozaicky pojmenovaný "Epistle 3."

Jak jsme zmínili, Laidlaw pracoval nejen na Half-Life 1 a 2, ale i epizodě 1 a 2. A podle obsahu přílohy nejspíše rozpracoval i třetí epizodu.

Ostatně samo Valve v květnu roku 2006 potvrdilo její vývoj. Později vývojáři ještě přidali datum vydání. Třetí rozšíření příběhu oblíbeného Gordona Freemana mělo dorazit na Vánoce 2007 a mělo se jedna o poslední díl trilogie. Jenže titul se na veřejnosti nikdy neobjevil.

Od té doby fanoušci čekají na odhalení třetího dílu. Úspěšné studio by se mohlo inspirovat Microsoftem, které jako blesk z čistého nebe oznámilo práce na čtvrtém pokračování Age of Empires. Třeba se něčeho podobného dočkáme i v případě Half-Life...

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Na Half-Life 2: Epizode 3 se pracovalo! Důkazy přinesl jeho scénárista

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.