K poskytování služeb, cílení reklam a analýze návštěvnosti využíváme soubory cookie. Používáním webu s tímto vyjadřujete souhlas. Další informace

Na Half-Life 2: Epizode 3 se pracovalo! Důkazy přinesl jeho scénárista

Na Half-Life 2: Epizode 3 se pracovalo. Dokazuje to i nedávný příspěvek na Twitteru od jeho scénáristy.

Half-Life 3

Half-Life 3 FOTO: darrengeers.deviantart.com

Na Twitteru se nedávno objevilo něco zajímavého a neočekávaného. Scénárista série Half-Life Marc Laidlaw, který už s Valve delší dobu nespolupracuje, pověsil na svůj účet příspěvek prozaicky pojmenovaný "Epistle 3."

Jak jsme zmínili, Laidlaw pracoval nejen na Half-Life 1 a 2, ale i epizodě 1 a 2. A podle obsahu přílohy nejspíše rozpracoval i třetí epizodu.

Ostatně samo Valve v květnu roku 2006 potvrdilo její vývoj. Později vývojáři ještě přidali datum vydání. Třetí rozšíření příběhu oblíbeného Gordona Freemana mělo dorazit na Vánoce 2007 a mělo se jedna o poslední díl trilogie. Jenže titul se na veřejnosti nikdy neobjevil.

Od té doby fanoušci čekají na odhalení třetího dílu. Úspěšné studio by se mohlo inspirovat Microsoftem, které jako blesk z čistého nebe oznámilo práce na čtvrtém pokračování Age of Empires. Třeba se něčeho podobného dočkáme i v případě Half-Life...

Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Na Half-Life 2: Epizode 3 se pracovalo! Důkazy přinesl jeho scénárista

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Vyhrajte s Gamifique.cz plno zajímavých her na Steam!

15.07.2018 16:14 Připravili jsme si pro vás slibovanou sérii soutěží. Více informací v článku.

Detailní textury a parádní grafika: Stahujte HD remaster Resident Evil 4…

15.07.2018 14:33 Oficiální remaster se příliš nepovedl, proto se práce ujali fanoušci a nyní to nese první ovoce.

Související:

Nejčtenější články

  1. Steam čekají další změny

  2. "České Dark Souls" LostHero uspělo na Startovači

  3. Jízdní řád pro tento týden: Středověká příběhovka či masivně multiplayerová střílečka

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.